Uroczyste otwarcie salonu I’M w Katowicach za nami! - Motogen.pl

Inter Motors to od teraz I’M, czyli całkowicie nowa jakość na rynku motocyklowym. Pierwszym miejscem, w którym możecie ją znaleźć jest wielki, mający 600 m2 powierzchni mega store w Katowicach. Byliśmy z naszą kamerą i relacją na żywo na uroczystym wydarzeniu, jakim było oficjalne otwarcie tego salonu. Była wstęga, którą przecinał sam Rafał Kwiatkowski – dyrektor działu motocykli Inter Cars, były balony, był DJ, było Prosecco, była przyjazna i wykwalifikowana obsługa, ale przede wszystkim na miejscu znaleźliśmy tysiące artykułów najlepszych marek.

Salon podzielony jest tematycznie. Swoje miejsce znajdą tutaj offroadowcy, motocykliści drogowi, turyści oraz wielbiciele klasyków czy cruiserów, no i oczywiście panie jeżdżące na motocyklach.

W ofercie salonu znajdują się produkty takich marek jak: Alpinestars, Adrenaline, Ixon, Icon, Shark, Macna, Nolan, Oxford i inne. W salonie będziecie mogli kupić nie tylko akcesoria, ale także części do swoich motocykli, takie jak filtry, klocki hamulcowe, linki, opony, oleje, zestawy napędowe etc.. Koncepcja mega store czyni z katowickiego salonu coś więcej niż tylko sklep z akcesoriami. Otóż w jego ofercie znalazły się także nowe skutery Piaggio oraz Vespa, a najpóźniej na wiosnę zostanie również otwarty profesjonalny serwis motocyklowy wszystkich marek.

Każdy motocyklista mieszkający w Katowicach i okolicach tego miasta powinien na swoją motocyklową mapę regionu nanieść ten jakże ważny punkt. Opłaca się – bo na niektóre akcesoria znajdziecie tutaj mega przeceny sięgające nawet 50%! Śpieszcie się, oferta ważna do wyczerpania zapasów.