[Unboxing] Schuberth C5 - otwieramy, sprawdzamy i zakładamy nasz nowy kask szczękowy - Motogen.pl

Redakcja Motogen.pl w sezonie 2022 będzie jeździła w kaskach Schuberth C5! Zapraszamy do filmu z unboxingiem pierwszej sztuki – opowiadamy o ciekawostkach.

Schuberth C5 to jedna z najgłośniejszych nowości na rok 2022 w segmencie akcesoriów motocyklowych. „Ce-Piątka” jest kaskiem z podnoszoną szczęką, ale to jednocześnie jeden z najbardziej zaawansowanych kasków dostępnych dla każdego motocyklisty. Skąd takie wnioski? Przeczytajcie nasz opis cech szczególnych Schubertha C5.

Pierwsza sztuka nowiutkiego kasku już trafiła w nasze ręce, a dokładniej rzecz biorąc – na głowę Barrego. Jeżeli więc akurat nie macie ochoty czytać artykułu podlinkowanego powyżej, to zapraszamy do wiedzy w pigułce: Barry nagrał unboxing wraz z przedstawieniem najciekawszych funkcji kasku Schuberth C5.

W sezonie 2022 wszyscy członkowie redakcji Motogen.pl będą jeździli w Schuberthach C5 – i tak jak powiedział Barry na końcu filmu – po wielu tysiącach kilometrów podzielimy się naszą opinią. Póki co jesteśmy pewni, że otwierane szczęki podniosą praktyczność codziennej pracy na motocyklach, a interkomy w końcu pozwolą nam się sprawnie komunikować w trakcie tworzenia filmów i zdjęć.

P.S.: Barry już zabrał swoją nową „Ce-Piątkę” na pierwszą jazdę, był to test nowej Yamahy T-Max.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany