Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Firma Motors z siedzibą przy ul. Puławskiej 403 w Warszawie to największy dealer motocykli Suzuki oraz wyłączny importer motocykli MV Agusta w Polsce. Jesteśmy dumni, że została partnerem projektu „Lato w Mieście z Motogen.pl 2019”. Motors Warszawa to zespół ludzi, których połączył jeden cel – pomóc klientom realizować pasję na najwyższym poziomie. Doświadczenie, zdobywane latami szczególnie na polu wyścigów motocyklowych, daje pewność, że klientom zaoferują najlepsze rozwiązania. W końcu nie są to przypadkowi ludzie z ulicy. W imieniu swoim i Motors Warszawa zapraszamy wszystkich dla których ważna jest pasja!

Do dyspozycji klientów będą najnowsze motocykle Suzuki oraz wybrane modele MV Agusta, a dodatkowo będą mogli liczyć na znaczne rabaty w ramach projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Ekipa z Puławskiej zapowiada także możliwość zakupu wybranych akcesoriów za przysłowiową „złotówkę”.

My z kolei, przez cały tydzień, od 19 do 25 sierpnia, będziemy jeździli na zmianę motocyklami Suzuki oraz MV Agusta, przybliżać ich cechy, opowiadać o zastosowanych rozwiązaniach technicznych i naszych odczuciach związanych z jazdą. Śledźcie nasze poczynania na FB, Instagramie oraz oczywiście serwisie Motogen.pl

Tego jeszcze nie było – Japonia kontra Włochy w motocyklowym meczu towarzyskim.

Do zobaczenia na Puławskiej 403A!

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach MV Agusta

Więcej w Motocykle, Testy Moto, Z Kraju
BNP Paribas Bank Polska S.A. – partnerem Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl 2019

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy ogłosić, że BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna został partnerem projektu Lato w Mieście z Motogen.pl...

Zamknij