Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Honda AutoWitolin to jedyny salon Hondy w Polsce oferujący wszystkie produkty tej marki. Przy ulicy Grochowskiej możecie nabyć nie tylko samochody, motocykle i skutery Honda, ale także silniki zaburtowe Honda Marine, urządzenia do pielęgnacji ogrodu, agregaty prądotwórcze, pompy i urządzenia budowlane Honda Power Equipment!

Dlaczego o tym piszemy? Honda AutoWitolin będzie gospodarzem piątego tygodnia akcji serwisu Motogen – Lato w Mieście – i w związku z tym dealerstwo to przygotowało szereg atrakcji dla czytelników naszego serwisu:

Zacznijmy od tego, że każdy, kto zakupi nowy motocykl w AutoWitolin (wystarczy złożyć zamówienie poparte zadatkiem) będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w niedzielnym (25 sierpnia) sportowym szkoleniu na Torze Modlin prowadzonym przez byłych mistrzów wyścigów motocyklowych.  Do dyspozycji klientów będą najnowsze motocykle Honda, a także będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje, pyszne jedzenie, konkursy z nagrodami oraz oczywiście gadżety od partnerów akcji Lato w Mieście.

Dzień przed tym wydarzeniem zaprosimy was, drodzy czytelnicy, na Dzień Otwarty do Salonu Honda AutoWitolin, mieszczącego się przy ul. Grochowskiej 85 w Warszawie.  Będą czekały na was motocykle do jazd testowych (Africa Twin, CBR1000RR, CB1000R, Super Cub 125, SH125i, X-ADV, CB500F, CB500X, CBR650R), wyprzedaże do 70% – ubiorów oraz akcesoriów oraz atrakcyjne oferty cenowe: 40% na drugą rzecz ze stałej oferty.

Za to przez cały tydzień, od 19 do 25 sierpnia, będziemy jeździli Hondami, przybliżali wam ich cechy, opowiadali o zastosowanych rozwiązaniach technicznych i naszych odczuciach związanych z jazdą nowymi motocyklami tokijskiego producenta. Śledźcie nasze poczynania na FB, Instagramie oraz oczywiście serwisie Motogen.pl

Do zobaczenia! Honda górą!

Nad całością akcji Lato w Mieście patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz I’M Inter Motors.

Więcej o motocyklach Honda

Więcej w Motocykle, Testy Moto, Z Kraju
Tydzień z Motors Warszawa – akcja Lato w Mieście z Motogen.pl 2019!

Japonia czy Włochy? Nie musisz wybierać w ciemno, możesz zobaczyć i sprawdzić co bardziej ci odpowiada w warszawskim salonie Motors...

Zamknij