Jeżeli jesteś fanem motocykli z japońskiego Akashi, to tydzień 29 lipca – 3 sierpnia po prostu musisz spędzić z nami, a dokładniej z akcją Lato w Mieście (słowa LATO W MIEŚCIE linkują do zbiorczego artykułu zapowiadającego akcję) Motogenu!

29 lipca do naszej redakcji trafią Yamahy: R3, MT-07, XSR700 XTribute oraz Niken w wersji GT! Na łamach naszego serwisu, na naszym fp na facebooku oraz na naszym Instagramie prezentować wam będziemy ciekawostki związane z tymi modelami, będziecie mogli przeczytać testy tych motocykli, obejrzeć profesjonalne zdjęcia, a także zadawać nam pytania o te i inne sprzęty Yamahy podczas naszych transmisji LIVE.

Podczas trwania akcji odwiedzą nas goście specjalni, ambasadorowie marki Yamaha, którzy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania i opowiedzą o swojej motocyklowej pasji!

Kulminacyjnym momentem tygodnia Yamahy, podczas akcji Lato w Mieście, będzie sobotni (3 sierpnia) Dzień Otwarty w warszawskim dealerstwie Yamahy – Uhma Bike, mieszczącym się przy ul. Modlińskiej 258 w Warszawie. Dealer przygotuje specjalnie dla was, tylko i wyłącznie w tym dniu, wyjątkowe promocje i atrakcje, takie jak np. jazdy testowe najnowszymi motocyklami Yamaha, poczęstunek grillowy czy konkursy z nagrodami!

Do zobaczenia na trasie i oczywiście 3 sierpnia w Uhma Bike!

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach Yamaha