Klasyfikacja World Trophy nie zmieniła się od pierwszego dnia rajdu. Na czele pozostaje Francja, która wręcz nokautuje rywali.

W każdej klasie prowadzi francuski zawodnik. Johnny Aubert jest na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej rajdu. Dotychczas wygrał 26 z 27 prób, w jednej tylko uznając wyższość Michała Szustera.

Polska zajmuje nadal piątą pozycję. Tracimy coraz więcej czasu do poprzedzającego nas zespołu USA, ale jednocześnie powiększamy przewagę nad szóstym zespołem Chile.

W klasie E1 lekki spadek zanotował Marcin Frycz, który obecnie zajmuje siedemnaste miejsce. Nasz drugi reprezentant w tej klasie, Karol Kędzierski, jest na 21 lokacie. W E2 świetny dzień miał Michał Szuster, który ukończył go tuż za podium i przesunął się na jedenaste miejsce w klasyfikacji. Paweł Szymkowski jedzie równo, bez niespodzianek i okupuje dziewiętnastą pozycję. W klasie E3 coraz bardziej rozkręca się Sebastian Krywult. Odnotował kilka dobrych czasów i niedługo może się wkraść do pierwszej dziesiątki. Na razie zajmuje jedenastą lokatę.
 

Więcej w Enduro
Drugi dzień Sześciodniówki

Drugiego dnia Sześciodniówki nie możemy zaliczyć do udanych. Polska drużyna utrzymała piąte miejsce w generalce, jednak kapitan naszego teamu, Bartek...

Zamknij