TRW partnerem szkoleń i treningów JC Group na sezon 2020 - Motogen.pl

JC Group to jedna z najbardziej znanych i najdłuższej istniejących firm szkoleniowych z zakresu techniki jazdy. Inicjatywa szkoleniowa JC Group sięga początku XXI w, aktualnie grupa wraz z Suzuki organizuje Shell Suzuki Moto Szkołę, współpracuje także z Yamahą, a ostatnio również z Ducati…

Ideą i nadrzędną dewizą Janusza Czai, twórcy JC Group, jest „Treningi na torze, bezpieczeństwo na drodze”. Marka TRW od zawsze dbała o poprawę bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wydajnych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czyli podzespołów układu hamulcowego. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało partnerstwem w organizacji treningów torowych na Torze Słomczyn.

Wszystkie motocykle należące do JC Group zostały wyposażone w elementy układu hamulcowego oraz wiele pozostałych podzespołów, a w tym sportowe sety oraz kierownice marki TRW. Po to, aby jeszcze skuteczniej i dokładniej skoncentrować się na przekazaniu i szlifowaniu najważniejszej umiejętności bezpiecznej jazdy motocyklem, czyli hamowania.

O terminach szkoleń i track dayów na Torze Słomczyn w sezonie 2020 będziemy Was informować. Już teraz warto przygotować motocykle z myślą o treningach torowych i wyposażyć je w wydajne, bezpieczne i ergonomiczne podzespoły!

Motogen z pewnością poinformuje Was o nadchodzących wydarzeniach. Na pewno także nie raz odwiedzimy i zrelacjonujemy dla Was szkolenia organizowane przez TRW i JC Group.