TRW partnerem Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl 2019 - Motogen.pl

Czym jest projekt Lato w Mieście? Wszelkie informacje znajdziecie tutaj.

TRW to jedna z najstarszych marek produkujących części do jednośladów i samochodów. Czy wiecie, że była dostawcą kół do legendarnego Forda T?  Wśród jej opracowań był np. elektroniczny ABS z końca lat sześćdziesiątych czy zdalny system otwierania drzwi samochodowych sprzed ćwierćwiecza.

Do branży motocyklowej TRW produkuje przede wszystkim doskonałe komponenty układu hamulcowego (tarcze, klocki, przewody), sprzęgła, kierownice, a także akcesoria typu sportowe podnóżki, mocowania tablicy rejestracyjnej, osłony łańcucha, zestawy zmieniające wysokość motocykla oraz sportowe klamki sprzęgła i hamulca.

Od niedawna TRW należy do grupy ZF – niemieckiego giganta mającego w swoim portofolio takie marki jak Sachs, Lemforder czy właśnie TRW.

W czasie projektu Lato w Mieście przybliżymy Wam historię marki, najciekawsze rozwiązania dla motocyklistów. Z pewnością także przedstawimy produkty TRW i korzyści wynikające z ich stosowania na przykładzie redakcyjnej Hondy CBR600F. Koniecznie zobaczcie stronę TRW dedykowaną dla motocyklistów –z której dobierzecie mnóstwo części i ciekawych akcesoriów do Waszego motocykla…!

Śledźcie losy Projektu Lato w Mieście z Motogen.pl na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl.

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!