Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Wszyscy czekali na szpiegowskie zdjęcia nowego Triumpha Street Triple. Jednak to, co prezentujemy poniżej, to profesjonalna sesja motocykla.

W ubiegłym tygodniu pokazywaliśmy Wam pierwszy szkic Street Triplea 2012, który wyciekł z brytyjskiej firmy. Teraz prezentujemy zdjęcia obu modeli gotowego motocykla. Tak jak przypuszczano, najbardziej rzucającą się w oczy zmianą są nowe reflektory, które znamy z tegorocznej wersji modelu Speed Triple.

Motocykl otrzyma także nową kierownicę, szerszą od dotychczasowej o dwa centymetry, i wykonaną, podobnie jak zaciski, z aluminium oraz chromowane wydechy i nową pokrywę silnika. Triumph na zbiorniku paliwa umieścił nowe logo, a zegary pożyczono z większego modelu Speed Triple. Zwykła wersja motocykla będzie, oprócz białego i czarnego, dostępna również w fioletowym kolorze. Street Triple’a R z kolei można będzie zakupić w barwach czerwonej, białej lub czarnej ze złotymi obręczami kół.

Najprawdopodobniej specyfikacja nowego Triumpha Street Triple i Street Triple R nie będzie się różniła się od obecnych Brytyjczyków. Zdaniem osób, które udostępnily w sieci zdjęcia nowych Triumphów, mają one trafić do sprzedaży jeszcze w kwietniu tego roku, a ich cena nie będzie się różnić od ceny obecnego modelu.

Więcej o motocyklach Triumph

Więcej w Nowości rynkowe
Nowy Triumph Street Triple?

W tym roku trafił do sprzedaży Speed Triple, który zrobił niemałe zamieszanie na rynku. Motocykl schudł i otrzymał kilka dodatkowych...

Zamknij