Nasza jesienna wizyta w siedzibie firmy Powerbike miała na celu zapoznanie z nowościami odzieżowymi na sezon 2021 dwóch polskich marek motocyklowych: Rebelhorn i Broger.

W ramach pracy redakcyjnej nie tylko jeździmy na motocyklach i nagrywamy o nich filmy. Znaczną część naszego czasu poświęcamy również na zgłębianie tajników serwisu, testowanie motocyklowych akcesoriów, czy odzieży. I to właśnie tego ostatniego dotyczyła nasza wizyta w Poznaniu.

Powerbike ma w swojej ofercie znacznie więcej marek odzieżowych, ale tym razem skupiliśmy się na dwóch: Broger i Rebelhorn. Są to marki własne Powerbike, co oznacza, że pomysły, koncepcje i projekty odzieży Broger i Rebelhorn powstają w całości w naszym kraju. Za rozwój produktu odpowiadają zespoły składające się z młodych i pozytywnie zakręconych osób z głowami pełnymi świeżych pomysłów i zapału do motocykli!

Jeszcze chwila i nie będziemy nawet pamiętać czasów, w którym z modnym ubraniem się na motocykl miały problem kobiety, albo trudno było dostosować styl ubioru do swojego jednośladu.

Wybór odzieży motocyklowej, również dzięki takim markom jak Rebelhorn i Broger, staje się coraz większy, a dzięki temu coraz łatwiej można wyróżnić się z tłumu, czy podkreślić ubiorem swój indywidualny styl. I oby tak dalej!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany