Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było. Premiery motocyklowe i samochodowe, a do tego liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Chcesz być na Motor Show Poznań? Wygraj zaproszenia już dzisiaj!

 

Już niebawem, 18 marca, rozpocznie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zapoznać się z największymi nowościami ze świata motocyklowego, skuterowego czy samochodowego.

 

Na hali motocyklowej (nr 3) wśród wystawców znalazły się takie marki, jak KTM, Yamaha, Suzuki, Ducati, Vespa, Piaggio, Kymco i wiele innych. Szczególnie polecamy wszystkim wybranie się na stoisko firmy Motocyklon, gdzie będzie można po raz pierwszy obejrzeć ciuchy MVD przeznaczone dla zawodników i posiadaczy motocykli Supermoto.

 

Na Motor Show nie zabraknie również czegoś dla fanów klasycznej motoryzacji. Zwiedzający targi zobaczą między innymi maszyny, które jeździły po naszych drogach w czasach PRL-u. Na halach wystawienniczych będzie można zapoznać się oczywiście także z najnowszymi premierami samochodowymi. Organizator przewidział również konkursy dla osób, które przyjdą na targi. Jedną z nagród będzie Alfa Romeo MiTo.

 

Chcesz zobaczyć największe targi motoryzacyjne w Polsce? Wybierz się na nie razem z MOTOGEN.PL! Dla zarejestrowanych użytkowników portalu mamy pięć pojedynczych wejściówek (na wybrany dzień targowy – sobotę lub niedzielę). Wygrają najszybsi! Wystarczy, że pod newsem napiszecie, oczywiście ze swojego konta, że wybieracie się na targi, a wejściówki polecą właśnie do Was.

 

Prosimy, abyście zastanowili się najpierw, czy na pewno będziecie mogli wybrać się na targi, zanim weźmiecie udział w naszym mini konkursie. Chcemy, aby wejściówki powędrowały do osób, które z nich rzeczywiście skorzystają.

 

Najważniejsze informacje

Targi odbywają się w dniach 18–20 marca 2011 r.

 

Godziny otwarcia:
Piątek (Motor Show VIP Day): 16.00–20.00
Sobota: 10.00–18.00
Niedziela: 10.00–17.00

 

Wejście bezpłatne – dzieci do lat 3
Bilet – 15 zł/osoba (bilet ważny jest w sobotę lub w niedzielę i upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show)
Bilet rodzinny – 10 zł/osoba (dla rodziny od min. 3 osób; sprzedaż wyłącznie w kasach MTP w czasie Motor Show)
Wjazd na teren MTP: 15 zł/jednorazowy
Bilet 100 zł/osoba – bilet specjalny, upoważnia do wejścia na Motor Show VIP DAY

Zapraszamy również do zakupu biletów przez Internet. Więcej informacji na stronie www.MotorShow.pl!

Miejsce:

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Pawilony 3, 3a, 4, 5, 9 MTP. Wejścia: wschodnie (ul. Głogowska), północne (ul. Bukowska), zachodnie (ul. Śniadeckich).

 

Aktualizacja:

Zaproszenia otrzymują: PATI24101, Kobuz, duddits, limak, toldo69.

Więcej o motocyklach Vespa

Więcej w Z Kraju
MOTOGEN SELECT PARTY – mamy dla Was zaproszenie VIP!

Już dziś w warszawskim klubie El Presidente odbędzie się wyjątkowe wydarzenie... Tego wieczoru premierę będzie miało nowe wydawnictwo portalu MOTOGEN.PL,...

Zamknij