Taddy Błażusiak planuje własną markę odzieży offroadowej! - Motogen.pl

Taddy opuszcza Fox Racing po 10+ latach jako zawodnik fabryczny i niedługo pochwali się nową, własną marką ciuchów offroadowych!

Tadeusz Błażusiak (znany na świecie jako Taddy) jest bezwarunkowo naszym najlepszym towarem eksportowym w segmencie hard enduro. Od wielu lat jest jednym z najlepszych zawodników trialu, a później hard enduro, a później superenduro na tym globie.

Tak samo od wielu lat Taddy kojarzony jest z motocyklami KTM oraz ciuchami FOX. To się właśnie zmienia.

W 2019 roku KTM wchłonął trialową markę GasGas, wrzucając ją także do segmentu enduro. Dlatego Tadek został zawodnikiem marki GasGas.

Z kolei dziś Błażusiak poinformował, że opuszcza szeregi Fox Racing. Na swoim FB napisał:

W grudniu podjąłem decyzję, która była dla mnie bardzo trudna. Zdecydowałem się opuścić markę Fox po ponad 10 latach jako zawodnik fabryczny. Dlaczego?!?!

Cóż, od zawsze marzyłem, aby stworzyć swoją własną odzież i akcesoria offroadowe i doszedłem w końcu do wniosku, że rok 2021 będzie odpowiedni.


Ale zanim opowiem Wam coś więcej o mojej nowej marce, chciałbym powiedzieć DZIĘKUJĘ BARDZO mojej ogromnej rodzinie w Fox Racing za cały ten piękny czas. Aby uczcić ponad dziesięć lat kariery jako zawodnik fabryczny Fox, będę publikował tutaj zdjęcia i mistrzostwa, które udało nam się zdobyć razem na całym świecie. #tb111

Miły gest, prawda? Nas już ciekawi, jaką odzież i jakiego rodzaju akcesoria Tadek wymyśli (tylko ciuchy, czy też buty i kaski?). Ale mamy pewność, że jak już coś opracuje ze swoim doświadczeniem, to z pewnością będzie to odpowiednio dopasowane do hardcore’owego użytku offroadowego!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany