W wyścigowym sezonie 2008 w MMP zabraknie Szkopek Team. Nie oznacza to jednak, że zawodników Pawła i Marka Szkopków nie zobaczymy na padoku MMP 2008. Po długotrwałych negocjacjach podpisali porozumienie w sprawie startów w Motocyklowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2008.

Ich strategicznym sponsorem została wrocławska firma DIALOG TELECOM – mocno zaangażowana w wyścigi motocyklowe a zespół od dziś będzie nosił oficjalną nazwę: DIALOG RACING TEAM. Obaj zawodnicy wystartują na motocyklach Yamaha, Marek na najnowszym modelu – R6, Paweł na – YZF R1.
Partnerami DIALOG RACING TEAM – są firmy wcześniej współpracujące ze SZKOPEK TEAM czyli: WÓLCZANKA, OKI Printing Solutions, JUNGHEINRICH oraz HERTZ.
Nowym partnerem teamu jest firma BERGSON.

W zespole oprócz Pawła i Marka wystartuje Krzysztof Kalski (Rookie 1000).

“Jestem bardzo zadowolony, że tak wcześnie udało nam się sfinalizować umowę, gwarantującą starty w Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Bardzo cieszę się, że zyskaliśmy bardzo silnego partnera, który pokłada ogromne nadzieję w rozwoju wyścigów motocyklowych. Ważne jest także zaangażowanie i kontynuacja współpracy z moimi wcześniejszymi sponsorami tj. Wólczanką, OKI, firmą Hertz oraz Jungheinrich” powiedział Paweł Szkopek.

Sponsor Główny:
DIALOG TELECOM

Sponsorzy:
BERGSON, WÓLCZANKA, OKI PRINTING SOLUTIONS, HERTZ SYSTEMS, JUNGHEINRICH

Partnerzy Teamu:
Yamaha, SHOEI, IXON.

Najbliższa impreza:
TESTY 25-30 marca 2008 – Walencja, Hiszpania