Suzuki szykuje premierę nowego motocykla, która nastąpić ma z końcem czerwca. Czyżby chodziło o nowego V-Stroma?

Motocykl nie został poddany żadnym zmianom od 2004 roku, co pozwala na spekulacje. Zdaniem niektórych V-Strom 650 miałby otrzymać nowe podwozie, silnik, hamulce i design. W krótkiej zapowiedzi zobaczyć można zarys motocykla ze zmienioną owiewką i przeprojektowanym przednim reflektorem. Hasło, które towarzyszy reklamie na europejskich stronach Suzuki: ‘Czy jesteś gotowy na przygodę?’, sugeruje, że może chodzić właśnie o mniejsze turystyczno-sportowe enduro japońskiego producenta.

[AKTUALIZACJA]

Suzuki powoli ujawnia coraz więcej szczegółów na temat wyglądu nowego V-Stroma. Choć nadal nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądał nowy motocykl Suzuki, dwa kolejne szkice promocyjne potwierdzają jedno – nie ulega wątpliwości, że chodzi o nowego V-Stroma 650. Jeśli wierzyć reklamie, japoński jednoślad będzie bardziej zorientowany na teren niż model obecny. Zmiany mają wiązać nie tylko ze stroną wizualną motocykla V-Strom miałby otrzymać nowe podwozie i zmieniony silnik. Czy tak będzie rzeczywiście – dowiemy się już wkrótce.

Więcej o motocyklach Suzuki

Więcej w Nowości rynkowe
Husaberg TE 125 – nowość na 2012

Husaberg jest kolejną firmą, która już teraz kusi przyszłych klientów nowinkami na rok 2012. Rodzinę maszyn tej marki wzbogaci model...

Zamknij