Superbike World Championship Yearbook - Motogen.pl

Emocje związane z sezonem wyścigów WSBK zaklęte w fotografiach, czyli Superbike World Championship Yearbook.

Jeśli spodziewacie się poważnego zastrzyku gotówki (Mikołaj czasami podtyka kopertę pod choinkę), a przy okazji jesteście fanami wyścigów motocyklowych, to warto zwrócić uwagę na tegoroczną edycję Superbike World Championship Yearbook, która ukazała się nakładem wydawnictwa Giorgio Nada Editore, specjalizującego się w tytułach związanych z motorsportem. Pozycja trafiła właśnie do sprzedaży i może być świetnym prezentem gwiazdkowym, o ile zdążycie ją zamówić, lub stanie się poświątecznym 'smaczkiem’ i zachętą do kibicowania w kolejnym sezonie.

Jak co roku, dwóch fotografów, Claudio i Fabrizio Porrozzi, zbierają najciekawsze zdjęcia z sezonu oraz opisują najważniejsze wydarzenia z wyścigów WSBK. Taki rocznik pomaga nam na nowo przeżyć wszystkie emocje z wyścigów oraz powspominać najpiękniejsze chwile, jakie miały miejsce na torach całego świata.

Książka wydawana jest w sztywnej oprawie, a okładkę zdobi fotografia Maxa Biaggiego, Mistrza Świata 2010. W tym roku to 192 strony ciekawych tekstów i niesamowitych fotografii ze świata Superbike’ów w formacie 25 x 27 cm, wydrukowane na grubym papierze kredowym.

Więcej informacji na temat tej pozycji można znaleźć na stronie internetowej wydawcy: www.giorgionadaeditore.it. Polecamy, bo takie wydawnictwa są naprawdę warte grzechu.