Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu ekipy StuntBums, którą tworzą Leah Petersen i Anthony Pesch

 
Zapytaliśmy ich o plany na kolejny rok. 
 
„W 2012 roku StuntBums planuje kontynuować swoją działalność. Pragniemy nadal dostarczać stunterskie wiadomości, informacje o eventach oraz promować kulturę na całym świecie. Jesteśmy podekscytowani na myśl o prezentacji nowych stunterów i perspektywach związanych z pomocą w objaśnianiu tricków. Mamy nadzieję, że nasza działalność pomoże stunterom nowego pokolenia w nauce tej wyjątkowej dyscypliny, a ich fanom dostarczy więcej wiadomości, by mogli lepiej poznać ten sport” – mówi Leah. 
 
StuntBums podkreśla, że mają na celu dawanie wskazówek w sposób zabawny. W stylu, który zachowa dystans od nadmiernej powagi. Czego dowodem jest specyficzny klimat ich najnowszej produkcji. 
 
„Mamy nadzieję, że produkcja Wam się podoba. Jeśli macie nowe pomysły, którymi chcielibyście się z nami podzielić, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Uwielbiamy włączać nowych ludzi do naszego projektu” – mówi Leah. 
 
Naszą rozmowę StuntBums zakończyli słowami: „StuntBums tworzą stunterzy działający dla stunterów”.
 
Więcej w Stunt
Nieziemskie drifty od Joriana

Młody, utalentowany, prezentujący energiczny styl jazdy. Mieszkający na południu Francji w Montpellier, 24 letni stunter, czyli Jorian Ponomareff opublikował nowy...

Zamknij