Zawody Stunt Riding German Open 2011 odbędą się w tym roku na torze Hockenheimring jako impreza towarzysząca wyścigom IDM.

Pula nagród w zawodach wynieść ma 10 000 euro, z czego 4000 otrzyma w gotówce zwycięzca. Technikę jazdy oceniać będzie trzyosobowe jury w składzie: Ricardo ‘Tricky’ Müller, Cyril Aguilera oraz Bart van den Eynde, a organizatorzy spodziewają się nawet 10-tysięcznej publiczności, która przybędzie na niemiecką serię wyścigów IDM (jeden bilet będzie upoważniał do wstępu na obie imprezy). W tym roku na Stunt Riding German Open 2011 zobaczymy na pewno dwóch polskich stunterów – swoje zgłoszenie potwierdzili już Adrian ‘Pasio’ Pasek i Marcin ‘Korzeń’ Głowacki. Niestety, na zawodach zabraknie $tuntera 13, który w tym roku triumfował za wielką wodą.

 

Impreza rozpocznie się wolnymi treningami w piątek, 16 września. Lista startowa liczy na razie 37 zawodników i nie została jeszcze zamknięta. W ubiegłym roku w Stunt Riding German Open wzięło udział 40 zawodników, w tym czterech z Polski. Rafał ‘$tunter 13’ Pasierbek zdobył wówczas trzecie miejsce na podium.

Więcej informacji na stronie www.stunt-riding.de.
 

Więcej w Stunt
All The Way Turned Up

 to nowy film z serii 'Freestyle Lifestyle Adventure' amerykańskiego stuntera. Czy wiecie o kim mowa?  Autorem jest 25-letni Kyle Rapport....

Zamknij