Już w najbliższą sobotę odbędzie się Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji! Miłośników aut i motocykli wyprodukowanych za “wielką wodą”…

Jack’s  Motorcycles  Group, która od wielu lat zajmuje się serwisowaniem, sprowadzaniem i customizingiem oraz wypożyczaniem motocykli amerykańskich, trzy lata temu wpadła na pomysł  organizacji niezwykłego wydarzenia, którego brakowało na naszym podwórku.

W głowie właścicieli zrodziła się idea stworzenia imprezy, która ma za zadanie przybliżyć Polakom uroki amerykańskiej motoryzacji.  Tak powstało „Spotkanie Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji”. Z roku na rok angażuje się w nie coraz więcej zaprzyjaźnionych firm oraz pasjonatów dwóch i czterech kółek zza wielkiej wody.

Impreza, organizowana we współpracy z Centrum Praskim Koneser od 2019 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tych wszystkich, dla których dźwięk amerykańskich silników przyprawia o szybsze bicie serca.
W 2019 roku przewinęło się ok. 10 tys. odwiedzających. W 2020, z racji ograniczeń pandemicznych, zorganizowana była parada na kilkadziesiąt pojazdów. Teraz, w 2021 odbywa się ponownie już prawie w pełnej odsłonie.

Zapraszamy wszystkich chętnych już w sobotę 29 maja  w godzinach 12.00 – 20.00 na Plac Konesera na warszawskiej Pradze!

W programie między innymi:

-wystawa motocykli marki Harley –Davidson, Indian , customów oraz legendarnych amerykańskich samochodów,

-panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości, a w nim pasjonujące opowieści i ciekawe rozmowy o podróżach i amerykańskiej kulturze,

-parada amerykańskiej motoryzacji ulicami Warszawy,

-pokazy ratownictwa motocyklowego ,

– odzież i akcesoria motocyklowe,

– dla uczestników możliwość zwiedzania Wytwórni Koneser,

-strefa testowa motocykli i skuterów elektrycznych

Spotkacie dealerów takich marek jak Harley-Davidson, Indian, Dodge, Tesla; będzie można zobaczyć również kultowe pojazdy z prywatnych kolekcji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich pasjonatów zarówno klasycznych pojazdów jak i tych mocno przerobionych. Wiekowych, z duszą oraz tych, które dopiero wyjechały z salonu. Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie może Was tam zabraknąć!

Więcej na facebookowym profilu wydarzenia…


Więcej w Newsy, Z Kraju
stacja ładowania prądem
Ograniczone parkowanie w miastach? Nowe rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska

Nowe rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z 14 maja 2021 będzie podstawą do znacznych zmian na osiedlowych parkingach. Ciężej będzie...

Zamknij