Spotkania z pasją – kobiety na motocyklach - Motogen.pl

21 kwietnia 2013, o 15.00 w salonie Honda Motorista przy ul. Kopijników 42 w Warszawie odbędzie się pierwsze Spotkanie z Pasją pod hasłem: „Kobiety w sportach motorowych”. Poprowadzi je Joanna Zientarska.  Wyjątkowe bohaterki: Ewa Pieniakowska, Joanna Modrzewska i Natalia Florek opowiedzą o swoich receptach na życiowy sukces. W programie również wiele sportowych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Spotkania z Pasją to niekomercyjny projekt polegający na cyklicznych spotkaniach z wyjątkowymi kobietami, którym nieobcy jest smak przygody. Projekt skupia się wyłącznie na tematyce sportowo-podróżniczej, jest podszyty sporą dawką adrenaliny i ukoronowany satysfakcją życiową bohaterek.

 

Całość zbieramy w swoistą receptę sukcesu, a jej składniki prezentujemy podczas wyjątkowego przedsięwzięcia, pełnego sportowych atrakcji, inspiracji i praktycznych wskazówek dla każdego, kto czuje się „niedopieszczony” przez życie. Ideą projektu jest promowanie wyjątkowych kobiecych osobowości i ich osiągnięć oraz stylu życia z pasją.

 

21 kwietnia 2013 zapraszamy do Warszawy wszystkich zakochanych w sportach motorowych oraz tych, którzy poszukują życiowej pasji – nie tylko kobiety!

 

W  PROGRAMIE:
• Spotkanie z bohaterkami i ich recepta na sukces, czyli jak to się dzieje, że marzenia się spełniają
• Pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Ewy Pieniakowskiej
• Pokaz niespodzianka!
• Wystawa motocykli marki Honda
• Prezentacja oferty salonu Motorista
• Konkursy z cennymi nagrodami
• oraz mnóstwo cennych, praktycznych informacji o tym  jak, gdzie i za ile można spełniać marzenia!

 

Więcej o projekcie na stronie www.spotkaniazpasja.pl.
Znajdziesz nas również na www.facebook.com/spotkaniazpasja.

 

Nie gwarantujemy, że to właśnie Spotkania z Pasją będą początkiem nowego życia, ale pamiętaj, że „w swojej podróży na Księżyc, nawet jeśli nie osiągniesz celu, to przynajmniej będziesz wśród gwiazd’…

 

Szczegółowych informacji udziela:
Magdalena Piasecka
Pomysłodawca i organizator Spotkań z Pasją
[email protected]
tel. 693 100 051