Już jutro premiera nowego silnika od Ducati. Ale premiera całego motocykla odbędzie się za niespełna miesiąc.

Zbliżająca się premiera nowego, flagowego motocykla turystycznego z Bolonii jest wydarzeniem reklamowanym przez producenta wyjątkowo intensywnie. Sporo informacji znajdziecie już na naszym portalu, w tym podejrzanie ładne zdjęcia szpiegowskie z offroadu.

Ducati poinformowało, że produkcja Multistrady V4 już ruszyła. Premiera całego motocykla odbędzie się 4 listopada. Ale nowa Multi napędzana będzie nową odmianą silnika V4, który ma własną kampanię reklamową i oddzielną premierę… Targów EICMA nie będzie, a więc jakoś trzeba przyciągnąć uwagę motocyklistów.

Premiera silnika V4 odbędzie się jutro, 15 października o 11:00 na Ducati.com. Póki co nieoficjalnie wiemy, że można spodziewać się 1158 ccm pojemności oraz 170 KM mocy.

Oficjalnie Ducati twierdzi, że nowy silnik zmieni paradygmat. Wiemy, że jednostka będzie lekka oraz że przebiegi między serwisami będą rekordowe. Multistrada V4 przejedzie 60 000 kilometrów pomiędzy kontrolami zaworowymi!

Kolejny mały szczegół zostanie zdradzony dziś, a premiera silnika odbędzie się jutro, 15 października o 11:00 na Ducati.com.

Więcej w Newsy, Nowości rynkowe
Africa Twin z kompresorem? Honda patentuje silnik z doładowaniem!

Bardzo, ale to bardzo ładnie prosimy - niech te patenty trafią do produkcji seryjnej!

Zamknij