Przy okazji planowania motocyklowych wojaży warto pomyśleć o wygodnych rękawicach, które w długich trasach mogą znacznie podnieść komfort całej podróży.

 

D-Tour to nowa rękawica Shima na sezon 2011. Ten model to idealne rozwiązanie dla zagorzałego turysty. Producent dokładnie wsłuchał się w potrzeby moto-podróżników i przygotował produkt, który powinien zaspokoić potrzeby niejednego motocyklisty.

 

Jedną z ważniejszych cech tego modelu jest wydłużony o 30% w stosunku do standardowego mankiet, który szczelnie zabezpieczy rękaw kurtki. Szeroki zakres regulacji na nadgarstku, wentylowane panele, antypoślizgowe wstawki, elastyczne protektory z pianki PE, odblaskowe elementy 3M to tylko niektóre z zalet rękawicy Shima D-Tour. Produkt wykonany jest z miękkiej bydlęcej skóry anilinowej, a całość została zaprojektowana w wyjątkowo szykownym i dyskretnym stylu. Co ważne, rękawice D-Tour dostępne są w wersji rozmiarowej zarówno dla panów, jak i dla pań w atrakcyjnej cenie 139 zł za parę.

 

Więcej szczegółów oraz modeli znajdziecie na www.shima.pl lub na sklep.shima.pl.
 

Więcej w Nowości rynkowe
Motus MST-01 – więcej szczegółów

Mimo że dobry fotograf nawet z brzydala zrobi piękność, na zdjęciach widać, że Motus może budzić kontrowersje. Znajdą się tacy,...

Zamknij