OPENAIR to kurtka, dzięki której podczas jazdy nawet w najwyższych temperaturach towarzyszyć Ci będzie błogie uczucie chłodu i orzeźwienia. Docenisz ją szczególnie w najgorętsze dni lata.

Model OPENAIR to jednowarstwowa, bardzo przewiewna i niezwykle lekka kurtka. Waży nieco ponad 1400 gramów ze wszystkimi protektorami! Zawdzięcza to obecności dużej powierzchni wykonanej z tkaniną typu mesh, co sprawia, że to jedna z najlżejszych kurtek motocyklowych na świecie!

Kurtka OPENAIR jest idealnym kompanem niedalekich motocyklowych przejażdżek w naprawdę gorące dni. W niej wysokie temperatury nie będą Ci straszne. Panele meshowe rozmieszczone w kluczowych miejscach – z przodu, z tyłu i na rękawach – zapewnią Ci swobodny przepływ powietrza, a Ty możesz całkowicie skupić się na drodze i czerpaniu przyjemności z jazdy.

Niewiarygodna lekkość i maksymalna wentylacja nie wykluczają wysokiego poziomu Twojego bezpieczeństwa. Dba o nie nowy rodzaj przewiewnych protektorów – łokci i barków poziomu 1 oraz pleców poziomu 2. Protektory mają innowacyjny kształt dwuwarstwowej struktury plastra miodu, co gwarantuje Ci doskonałą ochronę i jeszcze lepszą oddychalność oraz wpływa na lekkość kurtki. Dodatkowo możesz doposażyć ją w ochraniacz klatki piersiowej SAS-TEC (sprzedawany oddzielnie).

Jeśli chcesz dopasować kurtkę do swojej sylwetki, pomocą służy Ci system regulacji szerokości talii. Z kolei krótki zamek i pętelka łącząca umożliwią Ci szybkie spięcie kurtki z Twoimi ulubionymi spodniami SHIMA. Dodatkowo po zejściu z motocykla i wyjęciu protektorów OPENAIR może z powodzeniem spełniać rolę miejskiej kurtki. Poczujesz się w niej lekko i wygodnie!

Jeśli nie jesteś przekonany do jednowarstwowej kurtki, z pomocą przychodzi Ci innowacyjny system Evolink. Pozwoli on dopasować kurtkę do Twoich potrzeb. Gdy jest Ci wyjątkowo gorąco, możesz wyposażyć się w kamizelkę chłodzącą. A jeśli należysz do grona osób lubiących uczucie ciepła, idealnie sprawdzi się kamizelka grzewcza lub ocieplająca. W czasie przejażdżki złapał Cię deszcz? Nie szkodzi! Wystarczy, że w podróż zabierzesz ze sobą kurtkę wodoodporną. Schowaj ją w plecaku lub w „suchej kieszeni” wewnątrz kurtki i ciesz się jazdą.

Podczas motocyklowych wypadów w upalne dni możesz wyglądać świetnie z Twoją drugą połówką. Bowiem OPENAIR to kurtka w wersji męskiej i damskiej. Model męski dostępny jest w kolorze czarnym, szarym i brązowym, natomiast damski możesz nabyć w kolorze szarym lub czarnym.

Kurtka OPENAIR (cena sugerowana: 499,99 zł) dostępna jest u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.


Więcej w Akcesoria, Nowości rynkowe
Marynarka dla motocyklistów, z ochraniaczami – elegancki projekt właśnie rusza!

Motocyklowa marynarka z ochraniaczami Brummell - jeździłbyś? Przecież to idealna odzież na motocykle klasyczne oraz na dojazdy motocyklem do biura!

Zamknij