Nadeszła wreszcie jesienna aura i na zewnątrz robi się coraz chłodniej. Jednak dzięki akcesoryjnym warstwom ocieplającym od SHIMY – kurtce WARMUP i kamizelce POWERHEAT – będziesz mógł czerpać maksymalną przyjemność z jazdy nawet w zimne dni.

Akcesoryjne warstwy połączysz z Twoją ulubioną kurtką SHIMA dzięki innowacyjnemu systemowi łączenia warstw EvoLink. Dzięki niemu naprawdę łatwo i szybko dostosujesz swoją motocyklową odzież do własnych potrzeb i preferencji.

Kurtka Shima Warmup
Kurtka Shima Warmup

WARMUP to pikowana, ciepła i stylowa kurtka. Posiada warstwę izolacyjną na plecach i klatce piersiowej oraz wiatroszczelny materiał na całej długości rękawów, co doskonale sprawdzi się w mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Obecność tej tkaniny zapewni Ci ochronę przed wiatrem i utratą ciepła, gwarantując przy tym wysoką oddychalność.

Oprócz tego kurtka WARMUP łączy w sobie lekkość, wygodę i styl. Dzięki dopasowanemu krojowi, wąskim rękawom i delikatnemu „ścięciu” z przodu z powodzeniem założysz ją jako wewnętrzną warstwę ocieplającą. A system Evolink pozwoli łatwo i szybko połączyć ją z Twoją ulubioną kurtką motocyklową marki SHIMA.

Kurtka Shima Warmup
Kurtka Shima Warmup

Atrakcyjny wygląd i krój sprawiają, że modelu WARMUP możesz używać także poza motocyklem jako zwykłą, casualową kurtkę. Dodatkowo wyposażony jest w kieszenie, w których schowasz dokumenty czy telefon. A dzięki uniwersalnemu czarnemu kolorowi pasuje naprawdę do wielu stylizacji.

Osoby wyjątkowo lubiące uczucie ciepła mogą doposażyć swoją motocyklową kurtkę w kamizelkę grzewczą POWERHEAT, która posiada funkcję elektrycznego podgrzewania. Wyposażona w 4 tryby intensywności ogrzewania pozwala zwiększyć temperaturę wewnątrz kurtki nawet o 12°C. Wystarczy połączyć kamizelkę z powerbankiem (nie jest dołączony do zestawu), schować go do kieszeni i można cieszyć się przyjemnym uczuciem ciepła przez kilka godzin!

Kamizelka Shima Powerheat z ogrzewaniem elektrycznym
Kamizelka Shima Powerheat z ogrzewaniem elektrycznym

Kamizelka POWERHEAT to synonim lekkości i wygody. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko na motocyklu. Będzie świetnym kompanem również innych aktywności na świeżym powietrzu. O ochronę Twojego ciała przed zimnem dba dodatkowo wysoki kołnierz, wiatroszczelna tkanina i pikowana izolacja z mikrowłókniny. A system EvoLink zapewni Ci idealną kompatybilność z wieloma modelami kurtek marki SHIMA.

Kurtka WARMUP (cena sugerowana: 199,99 zł) i kamizelka POWERHEAT (cena sugerowana: 399,99 zł) dostępne są u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.

Kamizelka Shima Powerheat z ogrzewaniem elektrycznym
Kamizelka Shima Powerheat z ogrzewaniem elektrycznym

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Akcesoria
Dunlop RoadSmart IV: nowe, sportowo-turystyczne opony motocyklowe na 2022

Jeszcze trwalsza na jeszcze dłużej: Dunlop wprowadza na rynek nową oponę RoadSmart IV. Jest to najbardziej wszechstronna opona motocyklowa w...

Zamknij