Rękawice SHIMA Jet w eleganckiej i klasycznej formie kryją prawdziwe fajerwerki. Jak przystało na typowo letnie rękawice wentylowana jest przestrzeń między palcami, a także wierzch dłoni dzięki panelom wykonanym ze wzmocnionej, wypukłej siatki typu X-mesh.

Ergonomicznie zaprojektowane palce układają się idealnie do kształu manetki, a podczas krótkich postojów przydać się może panel do ekranów dotykowych, dzięki któremu smartfona obsłużyć można bez ściągania rękawic. Wyjątkowo miękka i wytrzymała kozia skóra gwarantuje przyjemną eksploatację przez długi czas.

Bezpieczeństwo to zdecydowanie mocna strona rękawic SHIMA Jet – ergonomiczny protektor kostkowy wykonany z TPU, panele ochronne od wewnętrznej strony dłoni wykonane w kombinacji Poron®XRD oraz Superfabric®, nakładki TPR na palcach oraz dodatkowa wartstwa skóry na boku to większa pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. SHIMA Jet dostępny jest w wersji męskiej oraz damskiej.

Idealna wentylacja bez kompromisu na bezpieczeństwie – SHIMA Jet ruszają w Polskę!

Tylko teraz w specjalnej ofercie możesz mieć SHIMA Jet za jedyne 199,99 zł! (cena regularna 269,99 zł).

Dostępne na www.shima.pl lub u dystrybutorów w całej Polsce

Więcej w Akcesoria
Torba Oxford X40

Torby z serii X40 dostępne są w dwóch wersjach: z mocowaniem magnesem do zbiorników metalowych oraz w wersji torby na...

Zamknij