Lato rozgościło się już na dobre! Za oknem żar leje się z nieba. Ale to nie oznacza, że musisz rezygnować z jazdy na motocyklu. SHIMA oferuje Ci przewiewny komplet meshowy JET, który zapewni Ci maksymalną wentylację, optymalną temperaturę i doskonałą ochronę!

Zestaw  JET został stworzony z myślą o miłośnikach miejskiej jazdy lub niedalekich wypadów za miasto. Dzięki obszernym panelom z siatki mesh gwarantuje wysoki przepływ powietrza. Wyobraź sobie to przyjemne uczucie chłodu w trakcie motocyklowych wojaży, nawet w pełnym słońcu!

Shima Jet Lady

Wytrzymałość i ochrona

A czy lekkość i przewiewność mogą łączyć się z wytrzymałością i ochroną? JET jest tego najlepszym przykładem! Kurtka wyposażona jest w system certyfikowanych protektorów poziomu 2, które zapewniają podwyższone bezpieczeństwo oraz doskonale chronią plecy, ramiona i łokcie. A wzmocniona w strategicznych miejscach tkanina pozwala cieszyć się jazdą i nie martwić się o rozdarcia i ścieranie. Spodnie, mimo swej lekkości i przewiewności, także zostały wyposażone w certyfikowane protektory poziomu 2. Ponadto obszary kolan zostały wzmocnione grubą tkaniną. Jeśli chcesz zapewnić sobie dodatkową ochronę, możesz doposażyć się w protektory bioder, kości ogonowej oraz klatki piersiowej.

Shima Jet Lady

Letni, upalny dzień przerwany nagłym deszczem? Zestaw JET sobie z tym poradzi – wyposażony jest bowiem w odpinaną wodoodporną membranę. Co więcej, może być ona stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki swojej strukturze stanowi rewelacyjną ochronę przed wiatrem i deszczem. Już żadna pogoda Cię nie zaskoczy! A panele odblaskowe umożliwiają bezpieczną jazdę nawet po zachodzie słońca.

Zestaw połączysz dzięki systemowi zamków spinających, które dbają również o komfort w czasie jazdy. Bez problemu sparujesz spodnie i kurtkę w różnych rozmiarach dzięki systemowi mix&match.

Shima Jet Lady

Maksymalne bezpieczeństwo, wysoka jakość, znakomita przewiewność, komfort i świetny design. To wszystko zapewnia meshowy komplet od SHIMY, który możesz nabyć w dwóch kolorach – czarnym i szarym. Dodatkowo dostępny jest on również w wersji dla kobiet. Został zaprojektowany z myślą o anatomii kobiecej sylwetki, aby podkreślać kształty. Teraz na motocyklu możesz czuć się bezpiecznie, komfortowo i kobieco.

Kurtka (cena sugerowana: 599,99 zł) i spodnie (cena sugerowana: 579,99 zł) JET dostępne są u dealerów SHIMA na terenie całej Polski. Pełna mapa sieci dealerów na www.shima.pl.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany