Jak pisaliśmy, dzielne Scramblery Ducati spisały się w tamtejszych warunkach idealnie, obsługując ducatowy MultiTour.

Organizatorzy zapraszają każdego posiadacza klasycznego motocykla, preferowane scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach „zabytkowych” i współczesnych modeli. I od razu uwaga – impreza nie jest dla oraczy pól , katów sprzętowych etc. Tutaj szanujemy technikę oraz otoczenie.

Każdy, kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo, znajdzie tutaj to, czego szuka. Impreza nie jest typową posiadówą – trzeba nastawić się na jazdę! Na uczestników czeka ponad 150 km offroadu poprzez dzicz. Piękne lasy, jeziora, kaniony, rzeki a nawet tajne posowieckie bazy i wyrzutnie to nie wszystko, co zobaczycie!

Impreza ma charakter rajdu. Na ukrytych punktach kontrolnych na uczestników będą czekać zadania do wykonania lub fanty do zdobycia. Na trasie przewidziano obiad, a po powrocie ognisko i nocne kino drive-in!

W Jeziornej mieszka tylko 3 mieszkańców, nie ma tam przeważnie zasięgu telefonii komórkowej, nie ma sklepu, jest dzicz!
Ale bez obaw. Organizatorzy zapewniają: toalety, prysznice, prąd, ogień, wodę, śmietniki, miejsce na namiot/campera, jezioro, chillout, mapy, pomoc drogową, kino drive-in, obiad na trasie, sklep w odległości 3 km.

Trasy będą dwie: dla początkujących i bardziej wprawionych w offroad. Bez obaw! Każdy motocykl da radę przejechać całość trasy!
Jeżeli chcecie spędzić miło te parę późnowiosennych dni z dala od zgiełku współczesnego świata, od dzwoniącego telefonu; jeżeli chcecie poczuć prawdziwie czyste powietrze, a przede wszystkim pojeździć motocyklem – to jest impreza dla Was!

Weźcie ze sobą: namiot / motocykl / gotówkę / rodzinę. Zostawcie telefon!

SCRAMBLER FEVER
data : 26.05-29.05.2016
miejsce: wieś Jeziorna koło Bornego Sulinowa

Rajd Scrambler Fever wyruszy 26 maja

Więcej w Z Kraju
Po tym wideoklipie zapragniesz wejść w posiadanie Harley-Davidson (uwaga, sceny częściowo roznegliżowane)

Pisałem ostatnio o nowej strategii Harley-Davidson i chęci pozyskania szerokiej grupy klientów przez markę. Pewne rzeczy pozostają jednak niezmienione...

Zamknij