Scrambler Fever - najbardziej stylowe taplanie się w błocie jakie znamy! [RELACJA VIDEO, ZDJĘCIA] - Motogen.pl

Scrambler Fever to prawdopodobnie najlepsza tego typu impreza motocyklowa w Polsce, a być może nawet w całej Europie? Przyjeżdżasz tam raz i później wracasz już co roku. Zobaczcie naszą relację ze Scrambler Fever 2022!

Filmowa relacja ze Scrambler Fever 2022 to jedno z naszych ulubionych wspomnień tegorocznego lata. To jeden z tych filmów, które będziemy chętnie oglądać w długie jesienne i zimowe wieczory, za każdym razem, gdy tylko zatęsknimy za jazdą na motocyklach!

Klimat Scrambler Fever jest wyjątkowy i nie do podrobienia. Tworzą go organizatorzy, zjeżdżający z całej Polski (i nie tylko z Polski) motocykliści oraz klasyczne maszyny, od których trudno oderwać wzrok. Zobaczcie poniżej naszą filmową relację ze Scrambler Fever 2022, a prawdopodobnie szybko zrozumiecie, o co tutaj chodzi:

Impreza odbywa się cyklicznie, zawsze w czerwcu, w przedłużony weekend połączony z dniem wolnym w dniu święta Bożego Ciała. W tym roku baza imprezy znajdowała się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w miejscowości Stare Kaleńsko, niedaleko Czaplinka. Zlokalizowanie bazy imprezy na brzegu pięknego i czystego jeziora to zawsze dodatkowa atrakcja. Poza jazdą na motocyklach i imprezowaniem można było się schłodzić, zrelaksować na plaży, czy popływać na łódce.

Co roku na uczestników Scrambler Fever czekają ciekawe, widokowe trasy i wesołe zadania do wykonania. I tym razem niespodzianek na przygotowanej trasie również nie zabrakło. Biegaliśmy z kubeczkiem po wodę do jeziora, rzucaliśmy co celu, graliśmy w mini-golfa i pchaliśmy motocykle po łące… Do tego wszystkiego jazda po wyznaczonej trasie z road bookiem, oczywiście analogowym, czyli wydrukowanym na kartkach i przyklejonym do zbiornika paliwa!

Impreza odbywa się zawsze na terenach Pojezierza Drawskiego, ale trasa za każdym razem jest inna i pozwala uczestnikom zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Mówiąc w skrócie, chodzi po prostu o jazdę na motocyklach i urozmaiconą, dobrą zabawę! Organizatorem Scrambler Fever jest Red Hot Chili Customs.

Zdjęcia ze Scrambler Fever 2022 (fot. Tomazi)

Dla kogo Scrambler Fever?

Imprezy w takim klimacie albo się czuje i wtedy chce się być ich częścią, albo nie. Specyficzna atmosfera ściąga na malownicze tereny Pojezierza Drawskiego motocyklistów nie tylko z całej Polski, ale również z Niemiec.

Dla kogo Scrambler Fever? Dla wszystkich zakręconych na punkcie motocykli typu scrambler, zarówno tych starszych, jak i nieco bardziej współczesnych. Należy tu jednak podkreślić, że w zdecydowanej przewadze liczebnej na Scrambler Fever są motocykle wyraźnie starsze, klasyczne, często z lat 80. i 90. Sam organizator definiuje swoją imprezę w sposób następujący:

„Scrambler Fever jest alternatywną imprezą motocyklową dla entuzjastów klasycznej motoryzacji i dzikiej natury, którą odkrywamy używając naszych dwóch kółek. Wydarzenie to skupia entuzjastów motocykli customowych i klasycznych o bardziej offroadowym zacięciu oraz ludzi kochających spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury. Zapraszamy każdego posiadacza klasycznego motocykla. Jednak ze względu na charakter imprezy preferowane są jednak scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach „zabytkowych” jak i współczesnych modeli.”

Gdzie szukać informacji o Scrambler Fever?

Wszelkie szczegółowe informacje na temat imprezy, terminów kolejnych edycji oraz warunków wzięcia udziału znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora Scrambler Fever http://scramblerfever.eu/


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany