Szczegółowo zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować dolegliwe kontuzje dłoni, powstające nawet przy niegroźnych wyglądających spotkaniach z asfaltem. Co ważne, rękawice spełniają nową dodatkową normę bezpieczeństwa: 89/686/CE dotyczącą Środków Ochrony Indywidualnej. Ciekawym rozwiązaniem jest wentylowany zewnętrzny protektor kostek, który jest autorskim rozwiązaniem opracowanym przez Ixon. Szeroki mankiet z usztywnionym zapięciem został zaprojektowany w taki sposób, aby swobodnie mieścić się na rękaw kurtki, a mini poduszki na wewnętrznej stornie dłoni mają za zadanie amortyzowanie uderzenia o podłoże.

 

Rękawice będą dostępne w kolorze czarnym ( nr kat. 300201015-1001) oraz biało-czarnym ( nr kat. 300201015-1015), cena 479 zł.

 

Produkt będzie dostępny w sklepach Inter Motor oraz na www.intermotors.pl jeszcze przed końcem stycznia. Infolinia: 88 20 88.

Więcej w Z Kraju
Motomikołaje zawitali do Gdańska

Jak jednak wytłumaczyć dzieciakom, dlaczego Mikołaje nie dotarli do nich jak co roku, w pierwszą niedzielę po mikołajkach? Wiadomo, że...

Zamknij