Zielono nam! Ostatnim tygodniem Operacji Lato w Motogen.pl jest tydzień Kawasaki! Sprawdźcie czego możecie się spodziewać, jakie motocykle przetestujemy, gdzie się wybieramy i co jeszcze wykombinujemy!

Operacja Lato w Motogen.pl powoli ma się ku końcowi, bo rozpoczynamy już ostatni tydzień… Ale to nie znaczy, że zwalniamy tempo! Cały projekt rozpoczęliśmy 2. sierpnia, a jego założeniem jest intensywne testowanie motocykli! W planie znalazło się pięć tygodni marek, a aktualnie zaczęliśmy piąty etap, czyli Tydzień Kawasaki (więcej o Operacji Lato)!

Dla Was oznacza to, że dostarczamy wiele wyjątkowo ciekawych materiałów i filmów – w głównym filmie, który który pokaże się w niedzielę na YouTube, skupimy się przede wszystkim na Versys 1000, i teraz zapowiadamy, że wybierzemy się nim na mazury, aby…

Obejrzyjcie nasz video-wstęp do Tygodnia Kawasaki:

Bezpośredni link do filmu na FB.

Kawasaki: Versys 1000, Ninja 650, Z900, skutery wodne…

W trakcie tygodnia Kawasaki przetestujemy i opiszemy i opowiemy o turystycznym Versysie 1000, sprawdzimy jak naszym wyzwaniom sprosta miejsko-sportowa Ninja 650, a także jak wiele intensywnych emocji wywoła mocny naked Z900.

Ale to nie wszystko, bo punktem specjalnym Tygodnia Kawasaki będzie wyprawa na mazury. W drodze sprawdzimy dzielność turystyczną Versysa, a na miejscu przekonamy się ile wspólnego mają skutery wodne i motocykle. Zadamy sobie pytanie, czy jako motocykliści poradzimy sobie także na wodzie.

Bądźcie czujni i śledźcie nasze Facebookowe, Youtubowe i Instagramowe profile…

Spot pod Narodowym!

Tak samo jak co tydzień, tym razem także zapraszamy Was na wspólny spot na Błoniach Stadionu Narodowego. Tak jak zwykle zamierzamy spotkać się z Wami we wtorek o 17:00. Póki co wszystko wskazuje, że pogoda dopisze, ale o statusie na bieżąco informujemy na stories na Instagramie.

Mile widziani są wszyscy, niezależnie od tego jakiej marki motocyklem przyjedziecie, czy rowerem, czy hulajnogą, czy samochodem. Idea jest prosta – spotkać się i pogadać o motocyklach. My dodatkowo przygotowujemy coś do popicia i przegryzienia. Zapraszamy!

Konkurs #OperacjaLato

Testy, ciekawe filmy, spotkania pod Stadionem to nie wszystko! Mamy dla Was także konkurs z naprawdę bogatymi nagrodami. Pełną listę nagród i warunków udziału znajdziecie tutaj, a teraz przytaczamy istotę konkursu:

Konkurs w pigułce:
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato na Twoim FB lub Insta;
– zdjęcia wrzucacie od 2 sierpnia do 5 września;
– zdjęcie lub film wrzucone przed powyższym terminem, pomimo dopisania hashtagu, nie bierze udziału w konkursie;
– publikacja wyników do 13 września;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– dwie nagrody główne to komplet opon Dunlop oraz kask Schuberth!

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato i za nagrody do konkursu:

BNP Paribas,
I’M Inter Motors,
TRW,
NGK,
Schuberth,
Dunlop,
Motul,
Exide.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany