Zlot odbył się w Vagator Hill Top. To popularna imprezownia znajdująca się na wzgórzu Vagator w indyjskim stanie Goa. Co roku zjeżdżają tam najlepsi dj’e z całego świata, a teraz Vagator gościło fanów i posiadaczy motocykli Royal Enfield.

Gwiazdą imprezy był Guy Martin, który wygrał wyścig dirt track w klasie 500 ccm na Royal Enfield Bullet 500. Zawodnicy startowali również w klasie 350 ccm, a dla pań stworzono osobną klasyfikację. Wybrano także najładniejsze customowe motocykle Royal Enfield.

Motocykle tej legendarnej marki słyną również z tego, że doskonale nadają się do podróżowania niezależnie od dystansu, który chcemy pokonać. Udowodnił to obecny na imprezie Jonathan Gibson, który podróżuje z Sydney do Londynu motocyklem Royal Enfield z 1969 roku.

Zajrzyjcie również do magicznej galerii zdjęć, która sprawia, że chciałoby się wszystko rzucić i pojechać na Royal Enfield Rider Mania.

Więcej o motocyklach Royal Enfield Autor: Wojciech Grzesiak

Więcej w Ze świata
Peugeot z systemem Dainese D-air Street

Niedawno Dainese i Ducati informowało o nawiązaniu współpracy i wyposażeniu modelu Multistrada w czujniki dla poduszek powietrznych D-air. Teraz takie...

Zamknij