Rękawiczki Fly Racing F-16 cross/enduro/offroad – uniwersalny element motocyklowej garderoby [TEST] - Motogen.pl

Zacznijmy od tego, co tworzy ten produkt. Rękawczki Fly Racing F-16 uszyte są z rozciągliwego, neoprenowego materiału, który, oprócz tego że jest wygodny i lekki, jest również przewiewny – to doceni każdy fan offroadu. Wewnętrzna cześć dłoni uszyta jest z syntetycznego materiału przypominającego zamsz. Jest on mocny, trwały i wytrzymały, zapewnia podstawową ochronę naszej skóry w razie przewrotki.

 

 

Na palcach – wskazującym i środkowym – obu dłoni nałożone są silikonowe paski, które pozwalają na lepszą kontrolę klamek hamulca i sprzęgła. Na zewnętrznej części dłoni rękawiczki mają gumowe, trójwymiarowe logo firmy, które dodatkowo pełni rolę ochraniacza. Na kostkach są naniesione kwadratowe ochraniacze – również z gumy.

 

 

Aby rękawiczki trzymały się na nadgarstkach wyposażono je w mankiety z rzepami. Dzięki nim mamy pewność, że rękawice samoczynnie, w jakiś sposób nie zsuną się z dłoni.

 

Rękawiczki można dobrać do wielkości każdej dłoni dzięki ośmiu rozmiarom (6-13). Dodatkowo materiał dobrze układa się do dłoni i jest w nich po prostu wygodnie.

 

Przez pół roku użytkowania nic się nie rozdarło, silikon nie odpadł, rzep trzyma, a materiał nigdzie się nie zmechacił, a rękawiczki crossowe osobiście wykorzystuję do wszystkiego. Oczywiste jest, że jeżdżę w nich przede wszystkim na motocyklu – latem także po asfalcie, na sprzętach drogowych. Rękawiczki crossowe są superprzewiewne, zapewniają komfort jazdy i najlepsze wyczucie kierownicy i dźwigni. Gdy zrobi się chłodno zakładam je wychodząc z psem na spacer. Jeżdżę w nich na rowerze, a gdy jestem na działce zakładam je do rąbania drewna. Gdy potrzebuję coś zrobić przy samochodzie, założyć hak, czy zmienić koło – służą do tego jedne z moich rękawiczek enduro, których już nie wykorzystuję do jazdy motocyklem. Mają u mnie drugie życie. Rękawiczki crossowe to bardzo uniwersalny przedmiot, a dzięki temu, że jest tani, możemy pozwolić sobie na posiadanie jednocześnie kilku par – przeznaczonych do różnych zadań.

 

6 wariantów kolorystycznych pozwolą dopasować wygląd rękawic do każdego offroadowego stroju, jaki macie już w szafie, choć oczywiście zostały zaprojektowane do stworzenia całości ze strojami Fly Racing serii F-16.

 

Cena – promocyjna – 69 zł

Więcej informacji w sklepie internetowym – https://www.imready.eu/pl/rekawice-cross-enduro-fly-racing-f-16-kolor-czarny-czerwony-szary-cnf.html

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany