Razem z dzisiejszym wydaniem 'Gazety Wyborczej’ czytelnicy otrzymali pierwszy numer magazynu ’Red Bulletin’, miesięcznika przygotowanego przez Red Bulla, który ukazuje się zawsze w pierwszy wtorek miesiąca w siedmiu krajach na świecie.

Najnowszy, a zarazem pierwszy polski numer Red Bulletina’ otwiera wywiad z Adamem Małyszem, z którym redakcja spotkała się w rodzinnej Wiśle jeszcze przed rozpoczęciem sezonu i jego sukcesami na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver. Dziennikarze Red Bulletina’ wybrali się również do Senegalu, by przyjrzeć się wiekowej tradycji zawodów zapaśniczych, a także opisali ekstremalne regaty katamaranów, które odbywają się blisko widza i bardzo blisko brzegu. Kolejne tematy numeru to: punkowa gwiazda wybiegów Agyness Deyn, Rajon Rondo – rozgrywający Boston Celtics, progresywna scena muzyczna Kapsztadu i okolic, a także wywiad z doktor Jane Goodall, naukowcem badającym zachowania szympansów, oraz z Markiem Possoverem o jego fundacji Wings For Life i pracy nad rozwojem technologii medycznych, ułatwiających życie sparaliżowanym sportowcom.

Red Bulletin’ oferuje czytelnikom nowatorski system medialny PRINT2.0, umożliwiający – przy pomocy kamery internetowej – oglądanie dodatkowych materiałów multimedialnych, zawartych w wybranych sekcjach czasopisma.

Kolejny numer miesięcznika Red Bulletin’ ukaże się 4 maja z Gazetą Wyborczą.

Więcej informacji na www.redbulletin.com.