Zobaczcie na żywo zmagania najlepszych zawodników FMX podczas inauguracyjnej rundy X-Fighters w Dubaju.

Już dzisiaj (piątek, 13 kwietnia) odbędzie się pierwszy z sześciu przystanków Światowej Serii Red Bull X-Fighters – rywalizacja rozegrana zostanie w Dubaju. Wszyscy, którzy będą chcieli śledzić to wydarzenie na żywo mogą wejść na stronę www.redbull.tv w piątek o godzinie 19.15, by podziwiać najbardziej spektakularne tricki FMX na świecie!

 

Red Bull TV to telewizja w sieci, gdzie emitowane są relacje na żywo ze wszystkich najważniejszych światowych serii – Red Bull X-Fighters, Red Bull Crashed Ice, a także Red Bull Cliff Diving, nauki tricków, wywiady z zawodnikami i wiele innych materiałów dostarczanych jest do milionów widzów. Przez cały dzień, w każdym zinternetyzowanym zakątku świata, tysiące miłośników sportów akcji śledzą relacje z wydarzeń sportowych i nie tylko. Każdego dnia 60-minutowy program prezentuje najświeższe i najbardziej godne uwagi wydarzenia sportowe i kulturalne z całego świata!

 

Zapraszamy 13 kwietnia o godz. 19.15 do obejrzenia transmisji na żywo z najbardziej spektakularnych zawodów FMXRed Bull X-Fighters – tylko na www.redbull.tv!