Już 14 maja najlepsi zawodnicy Red Bull X-Fighters spotkają się ponownie by walczyć o punkty do kwalifikacji generalnej. Tym razem będą walczyć w nowej lokalizacji – w cieniu piramid w Gizie!

Pierwsza runda tegorocznego Red Bull X-Fighters World Tour odbyła się w Meksyku. Zawodnikom i kibicom, niestety, plany zepsuł deszcz, który zmusił organizatorów do przerwania zmagań. Dzięki temu zwycięzcą tego przystanku został Andre Villa. Był to pierwszy triumf tego zawodnika w zawodach tej rangi.

Teraz najlepsi kierowcy freestyle motocross spotkają się w Egipcie. Kolejny przystanek Red Bull X-Fighters odbędzie się w cieniu piramid w Gizie. Ta lokalizacja stawia przed startującymi wysokie wymagania. Upał i palące słońce to wyjątkowo ciężkie warunki, przy których kierowcy będą musieli dać z siebie wszystko i pokazać najlepsze tricki. Kolejna runda odbędzie się już 14 maja, czyli w najbliższy piątek.

Więcej informacji znajdziecie na nowej stronie: www.redbull.com. Oprócz zapowiedzi kolejnych imprez będziecie mogli zobaczyć również klipy, materiały archiwalne oraz świetne zdjęcia zawodników startujących w serii Red Bull X-Fighters i wiele innych.  

Aktualizacja:

Drugą rundę Red Bull X-Fighters będziecie mogli zobaczyć na żywo na MOTOGEN.PL. Relacja z tych wyjątkowo emocjonujących zawodów rozpocznie się 14 maja o godzinie 20.00. Nie przegap tej okazji!