Tu liczy się przygoda. W Rajdzie Latarników nieważna jest prędkość, lecz dokładność przejazdu i dobra zabawa. Na motocyklistów czekają malownicze trasy szlakiem latarni morskich, przejazdy drogami zamkniętymi dla ruchu, a otwartymi specjalnie dla motocyklistów. Ciekawe próby sprawnościowe z użyciem motocykli, oryginalne zadania do wykonania na punktach kontrolnych. Pomorze Środkowe to region tajemniczych bunkrów, urokliwych skansenów, folwarków i zagadek historycznych, które czekają na Was.

Do wyboru są dwie niezależne trasy:
ASFALTOWA – przejezdna dla wszystkich motocykli niezależnie od pojemności, mocy silnika, marki, rodzaju opon.
ADVENTURE – to propozycja dla miłośników szutrów, leśnych ścieżek i miejsc oddalonych od zabudowań. To propozycja przygody dla miłośników dużych motocykli typu turystyczne enduro. Trasę ADV wyróżnia jedyny w Polsce przejazd plażą jako próba terenowa z możliwością jej ominięcia.

Zwycięzcy Rajdu Latarników otrzymają atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 25 000 zł.

Baza rajdu zlokalizowana jest 10 km od morza w przepięknej i przyjaznej motocyklistom Dolinie Charlotty.  Na uczestników motocyklowych zmagań czekać będzie Gościniec na wodzie, mnóstwo doskonałej zabawy, m.in. konkursy z nagrodami, park linowy, zoo, fokarium, tor enduro, zaplecze gastronomiczne, wieczorne ognisko, muzyka na żywo oraz wiele innych, ciekawych niespodzianek.

Zarejestruj się na stronie: www.rajdlatarnikow.motopomocni.pl.

Dołącz do latarników na Facebooku: www.facebook.com/Rajdlatarnikow

Organizatorem Rajdu Latarników jest Stowarzyszenie realizujące kampanię MotoPomocni.pl

Więcej w Z Kraju
Vespa, Gilera i Piaggio bliżej niż myślisz

Idzie nowe, a wraz z nim - lepsze. Grupa Piaggio znalazła się pod opieką Inter Motors. Co to oznacza dla...

Zamknij