PZU partnerem głównym Suzuki Moto Szkoły - sprawdź kalendarz 2023 i zapisz się na szkolenie - Motogen.pl

Jeżeli jeździsz motocyklem Suzuki, jesteś zaproszony na szkolenie Suzuki Moto Szkoła PZU 2023 – sprawdź kalendarz!

Suzuki Moto Szkoła w tym roku odbywa się po raz siedemnasty – co roku kilkuset właścicieli jednośladów Suzuki szlifuje umiejętności bezpiecznie, bo pod okiem doświadczonych instruktorów. Głównym partnerem projektu jest PZU!

W ramach „Moto Szkoły 2023” każdy posiadacz motocyklowego prawa jazdy i motocykla marki Suzuki może nauczyć się bezpiecznego pokonywania zakrętów, przećwiczyć taktykę jazdy i obserwację z oceną punktów referencyjnych na torze, a także techniki operowania hamulcem i gazem czy przyjęcia prawidłowej pozycji za kierownicą.

Szkolenia Suzuki są dostosowane do doświadczenia – kierowcy mogą (co nowe!) wybrać także zajęcia w grupie zaawansowanej, gdzie można nauczyć się techniki „trail braking” (hamowanie w zakręcie). Podczas zajęć wykwalifikowani instruktorzy opiekują się kilkuosobowymi grupami, demonstrują poszczególne elementy bezpiecznego zachowania na torze, na bieżąco obserwując każdego z uczestników oraz przekazując uwagi, co pozwala szybko eliminować błędy i nieprawidłowe przyzwyczajenia za kierownicą.

Każde ze spotkań zawsze odbywa się na torze (poniżej kalendarz). Dwa pierwsze „zjazdy” już za nami, a kolejne właśnie się rozpoczynają! Planujemy, że w Suzuki Moto Szkole weźmie udział blisko 400 motocyklistów. Każdy musi mieć odpowiedni ekwipunek (kurtka skórzana lub tekstylna, z protektorami ramion, łokci i pleców lub – zamiast nich – z tzw. żółwiem, spodnie skórzane lub tekstylne, które są wyposażone co najmniej w protektory kolan, rękawice motocyklowe, kask z atestem oraz buty chroniące kostkę).

Od redakcji Motogen: My już kilka razy uczestniczyliśmy w Suzuki Moto Szkole i bez zawahania potwierdzamy, że są to szkolenia przygotowane na najwyższym poziomie. Doszkalania własnej techniki nigdy zbyt wiele, dlatego jeżeli macie okazję, odwiedzajcie tor pod okiem instruktora nawet kilka razy w sezonie. Tym bardziej, że na Suzuki Moto Szkole mile widziani są motocykliści na sprzętach Suzuki dowolnego rodzaju, od sportowych, przez małe nakedy, a na dużych adventure’ach kończąc. Polecamy!

Zapisy i szczegóły na stronie Suzuki Moto Szkoła 2023.

Kalendarz Suzuki Moto Szkoła 2023 z PZU

Suzuki Moto Szkoła 2023 z PZU
Tor Stary Kisielin8.06
Autodrom Pomorze10.06
Tor Jastrząb18.06
Tor Łódź22.07
Tor Łódź12.08
Tor Jastrząb20.08
Tor Jastrząb9.09

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany