Kontynuacja kultowej książki o technice jazdy motocyklem nareszcie jest dostępna w Polsce!

Kilkaset polskich motocyklistów przeczytało Przyspieszenie’ (‘A twist of the Wrist’) Keitha Code’a. Ta pozycja stała się swoistym wyznacznikiem prawidłowej jazdy na motocyklu. Była doskonałym uzupełnieniem tego, czego kierowcy nie nauczyli się na podstawowym kursie na prawo jazdy oraz pomocą podczas odbywania kursów doskonalenia techniki jazdy.

13 kwietnia – nakładem wydawnictwa Buk Rower – w księgarniach ukazała się druga część tej książki, Przyspieszenie II’. Keith Code zawarł w niej wskazówki dotyczące kontroli przepustnicy, skręcania i hamowania. Techniki jazdy zaprezentowane zostały w sposób przystępny i prosty, tak aby każdy mógł je zrozumieć, a potem sprawdzić w praktyce.

Już za miesiąc odbędzie się premiera filmu DVD Keitha Code’a, Przyspieszenie II Biblia pokonywania zakrętów’. W filmie poruszono takie tematy, jak: kierowanie ciałem, transfer masy, zasada kontroli gazu, zawieszenie i przyczepność, skutki odjęcia gazu, rola motocyklisty, zwieszanie, tor jazdy i punkty skrętu, przeciwskręt z podparciem, hamowanie, przyczepność. Są to dwie godziny widowiskowego materiału szkoleniowego przeznaczonego zarówno dla kierowców, którzy swoje maszyny wyciągają raczej tylko w weekendy, jak i dla zawodników.
 

Więcej w Z Kraju
Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego już w ten weekend

Już po raz jedenasty na Bemowie zorganizowany zostanie Moto Piknik, w ramach którego odbędzie się Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Jak...

Zamknij