Rozwiązaniem problemu i alternatywą dla fabrycznych, gumowych przewodów są wydajniejsze i dużo bezpieczniejsze przewody w stalowym oplocie marki TRW.

Przewody w stalowym oplocie oferowane przez markę TRW zapewniają wyraźną poprawę dozowalności, momentu zadziałania, a także siły docisku zwiększając bezpieczeństwo zwłaszcza w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy. Rdzeń przewodu został wykonany z teflonu produkowanego przez koncern DuPont. Zewnętrzny oplot ze stali szlachetnej zapewnia maksymalną ochronę rdzenia przy dużej elastyczności i wytrzymałości mechanicznej.

Wymiana gumowych przewodów na stalowe ma dodatkowe korzyści: przewody w stalowym oplocie oferowane przez TRW nie wymagają serwisu, nie starzeją się i nie zużywają. Nie ma także granicznego okresu ich żywotności. Dodatkowym atutem będą wydłużone okresy wymiany płynu hamulcowego.

Wszystkie przewody hamulcowe w stalowym oplocie wyprodukowane przez TRW posiadają homologację TÜV.

Więcej w Akcesoria, Porady, Warsztat
Klamki sprzęgła i hamulca TRW dostępne w dwóch wersjach

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy akcesoryjne dźwignie sprzęgła i hamulca marki TRW dostępne w dwóch wersjach i czterech kolorach: czarnej, srebrnej,...

Zamknij