Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Yamaha zaprasza na ATV Tour 2021, imprezę, podczas której będzie okazja przetestować pojazdy Yamaha ATV oraz Side-by-Side

Yamaha zaprasza na ATV Tour 2021, który odbędzie się w wielu miejscach w Europie, dając Ci możliwość przetestowania naszych pojazdów.

Wybierz swoją lokalizację i przygotuj się na odkrywanie nowego, ekscytującego świata przygód z pojazdami Yamaha ATV i Side-by-Side. Terminy i lokalizacje znajdziecie tutaj.

Dostępne pojazdy

Do dyspozycji uczestników Yamaha przygotowała użytkowy Side-by-Side UMX EFI oraz quady: rekreacyjny Grizzly 700 EPS Camo, Grizzly 700 EPS SE, użytkowe Kodiak 700, Kodiak 450 EPS DL, Kodiak 450 EPS DL Camo oraz sportowe YFM90R (DZIECI od 10 do 13 lat), YFZ50 (DZIECI od 6 do 9 lat). Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj.

Najbliższy termin imprezy w Polsce to: 2-3 października we Włościejewkach. Liczba miejsc ograniczona, kto pierwszy, ten lepszy!


Więcej w Newsy, Z Kraju
Warszawa: sześć fotoradarów na moście Poniatowskiego zaczęło działać!

Fotoradary na moście Poniatowskiego właśnie ruszają do pracy. Liczba kierowców przekraczających prędkość już znacznie spadła.

Zamknij