Poznań Motor Show to impreza nie tylko dla fanów motocykli czy aut, ale także dla ich rodzin, które w wyjątkowej, motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja zaprezentuje zwiedzającym pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego. Pierwsza impreza odbyła się w 1911 roku, jako Wystawa Wschodnioniemiecka.

Motoryzacja jutra

Impreza odbędzie się pod hasłem „Motoryzacja Jutra” – na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości.

„Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show, która zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło „Motoryzacja Jutra”, co podkreślone zostanie zarówno poprzez liczbę pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w kilku nowych punktach programu, w tym w Kongresie MOVE czy też spotkaniach z video blogerami motoryzacyjnymi.” – Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

5-8 kwietnia 2018 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji musi wpisać w swój kalendarz, a następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie by podziwiać najważniejsze i najnowsze motoryzacyjne trendy.

Targowe szaleństwo trwać będzie przez 4 dni (pierwszy dzień prasowy), w tym czasie wszyscy zwiedzający będą mogli zobaczyć: międzynarodowe i polskie premiery samochodów i motocykli, międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego – Stunt Wars Poland, pokazy na torach offroadowych, tuning samochodowy w najlepszej odsłonie, Custom Motor Show czyli mnóstwo customowych motocykli walczących o nagrodę targów.

Strefa Videoblogerów

Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie to dwudniowe wydarzenie podczas którego twórcy internetowi swoją motoryzacyjną pasją zainspirują tysiące widzów. Za pomocą publikowanych filmów i przeprowadzanych wywiadów pokażą motoryzacyjny świat w nieszablonowy, często wręcz bezkompromisowy sposób. W sobotę i niedzielę będą na Was czekać m.in.: Kickster, Lolek Motopasje, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Ścigacz.pl, Motogen, Jednoślad.pl, Dzikuska, Motobanda czy Artur Włodarski. Spotkanie odbędzie się w sobotę i niedzielę w reprezentacyjnym Pawilonie 11, słynnej targowej „iglicy” zarezerwowanej wyłącznie dla videoblogerów.

Custom Motor Show

Podobnie jak przez ostatnie kilka lat, twórcy customowych motocykli będą mogli zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Poznań Motor Show. Oczom zwiedzających ukażą się zarówno potężne zmodyfikowane Harley’e, jak i maszyny, których lakierowanie i szczegółowe wzornictwo przyciągnie wzrok na długi czas. Podczas Cutom Motor Show motocykle będą oceniane w czterech kategoriach: Open, Modified Harley, Best Painting oraz Motocykle sprzed 1989 roku. Finał konkursu odbędzie się 8 kwietnia podczas Poznań Motor Show.

Stunt Wars Poland

Stunt Wars Poland to międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestylu motocyklowego. Pierwsza edycja Stunt Wars Poland odbędzie się już w kwietniu 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Poznań Motor Show. Wydarzenie będzie niepowtarzalne, łącząc sportowe zmagania na najwyższym poziomie z ekstremalnym widowiskiem. Wśród zawodników m.in. Marcin „Korzeń” Głowacki – mistrz świata w stuncie motocyklowym, Sebastian Głowacki oraz Wojciech „Beku” Kozioł. Nie zabraknie również zawodników z zagranicy, swój udział potwierdzili także międzynarodowi sędziowie tej widowiskowej dyscypliny.

Motocyklowi wystawcy

Swoje tegoroczne nowości oraz pojazdy z aktualnej oferty prezentować będą m.in. firmy: BMW, Junak, Suzuki, Triumph, Indian, Velomotors czy Tinger – znany ze swoich pojazdów ATV z napędem gąsiennicowym.

Ceny biletów:

PRESS DAY (czwartek, 5 kwietnia 2018)
Bilety dostępne w przedsprzedaży i w kasach biletowych w dniu wydarzenia.
120 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, Empik, Media Markt i Saturn.
140 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.

DNI DLA PUBLICZNOŚCI

(piątek, 6 kwietnia 2018)
25 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

(sobota, 7 kwietnia 2018)
30 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
24 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

(niedziela, 8 kwietnia 2018)
25 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

BILET RODZINNY
 

Bilety rodzinne dostępne tylko w kasach, w cenach biletów z przedsprzedaży danego dnia.
(min. 3 osoby spokrewnione, w tym 1 dziecko do 13 roku życia. Cena biletu dla 1 osoby)

piątek–19zł/os.
sobota–24zł/os.
niedziela–19zł/os.

Poniżej garść ważnych informacji:

Gdzie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
 

Kiedy?
 

06 – 08 kwietnia 2018 r.DNI DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI
05 kwietnia 2018 – PRESS DAY
 

Godziny otwarcia

PRESS DAY 8.00 – 18.00,
 

DNI DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI

PIĄTEK 10.00 – 20.00
SOBOTA I NIEDZIELA 10.00 – 18.00