Tegoroczna edycja Motul McCare w ograniczonym nakładzie i specjalnej cenie dostępna jest tylko w okresie przedświątecznym. Taki zestaw znajdziesz w sklepach Inter Motors oraz na www.intermotors.pl. Cena tego ładnie zapakowanego zestawu to 99 zł, a nr katalogowy to ZESTAW MC CARE 2015.

Co zawiera zestaw świąteczny Motul?

W skład moto zestawu wchodzą specjalnie wyselekcjonowane produkty marki Motul, które umożliwiają wielokierunkową, profesjonalną pielęgnację motocykli.
Wewnątrz pudełka znajdziemy:
PRODUKTY DO OCHRONY I PIELĘGNACJI DLA MOTOCYKLISTY
MOTUL M1 HELMET & VISOR CLEAN

Czyści zewnętrzne powierzchnie kasku – także szybę – nie pozostawiając smug. Pozostawia powłokę utrudniającą przywieranie zanieczyszczeń, a szczególnie owadów. Dzięki czemu ponowne czyszczenie jest szybkie i łatwe.

MOTUL M4 HANDS CLEAN
Zabrudzone dłonie w podróży to już nie problem. Hands Clean czyści dłonie bez użycia wody. Rozpuszcza oleje, tłuszcz i inne uporczywe zabrudzenia nie podrażniając, ani nie wysuszając skóry.

PRODUKT DO PIELĘGNACJI MOTOCYKLA: E10 SHINE&GO SPRAY
Chciałbyś, aby Twój umyty motocykl pozostał lśniący na długo, a plastikowe, lakierowane, czy gumowe elementy zachowały połysk i głębię koloru przez długi czas? Użyj Shine&Go Spray i ciesz się nie tylko pięknym widokiem ale także niepowtarzalnym zapachem.

PRODUKT DO KONSERWACJA ŁAŃCUCHA: C2+ CHAIN LUBE ROAD+
Smar do łańcuchów motocyklowych, gwarantujący optymalną pracę oraz trwałość. Zaawansowana technologia – zawiera PTFE (biały kolor) co ułatwia stosowanie. Do wszystkich typów łańcuchów (O-ring i X-ring).

Kup już teraz bez wychodzenia z domu na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

Więcej w Akcesoria
Jest praca u dealera BMW

Dealer BMW Inchcape Motor Polska ma wakat na stanowisku specjalisty ds. produktu BMW Motorrad (Product Genius).

Zamknij