We wrześniu ubiegłego roku Brammo drastycznie obniżyło ceny swoich motocykli, a teraz wygląda na to, że było to podyktowane kiepską sytuacją firmy. Na szczęście na horyzoncie pojawił się Polaris, który amerykańskie marki Victory i Indian już zdążył zamienić w złoto.

Warto wspomnieć, że współpraca między obiema firmami trwa od 2011 roku, ale jej charakter był luźniejszy, ponieważ Polaris ograniczał się do roli inwestora i partnera firmy.

Dzięki temu Brammo będzie mogło rozwijać swoje projekty z serii Brammo Power, a produkcja motocykli elektrycznych tej marki ponownie ruszy w drugiej połowie 2015 roku już pod skrzydłami Polarisa.

Brammo zostało wybrane przez Polaris głównie ze względu na najlepsze rozwiązania w swojej klasie, a chodzi tu między innymi o napęd z użyciem litowo-jonowych baterii, który jest jednocześnie oszczędny i zapewnia bardzo dobre osiągi.

Więcej o motocyklach Polaris Autor: Wojciech Grzesiak

Więcej w Biznes
Hero wyprzedziło Hondę w eksporcie motocykli

Po czterech latach od rozstania Hero wyprzedziło indyjski oddział Hondy w ilości motocykli, które zostały wyeksportowane z fabryk w Indiach.

Zamknij