Podkarpacie: nie żyje 21-letni motocyklista. To nie była linka, najechał na łańcuch zabezpieczający wjazd na żwirownię - Motogen.pl

Motocyklista wjechał w łańcuch zabezpieczał wjazd na żwirownię w miejscowości Stepina. Zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę 3 września. Około godziny 17:30, poza drogą publiczną, 21-letni motocyklista na KTMie stracił życie na miejscu. Według pierwszych informacji, które rozpowszechnione zostały przez duże portale informacyjne, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego wjechał w linkę rozwieszoną nad drogą. Mimo, że to później okazało się nieprawdą, w sieci zawrzało, obozy komentujących internautów rozpoczęły walkę. Informację należy więc sprostować.

Jak OFICJALNIE informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie:

„Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 17.30 w Stępinie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem KTM, 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego, najprawdopodobniej podczas skrętu z drogi powiatowej, wjechał w łańcuch zabezpieczający wjazd na teren żwirowni w Stępinie. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Strzyżowie przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.”

Jak można znaleźć wśród komentarzy, feralny łańcuch zagradzający wjazd wisiał tam od dawna. Miejmy nadzieję, że Prokuratura rzetelnie przyjrzy się sprawie.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany