Plotki z paddocku – Rossi najgorętszym tematem sezonu - Motogen.pl

Plotki o przejściu Rossiego do Ducati nie milkną. Zdaje się nawet, że wypadek zawodnika rozgrzał spekulacje jeszcze mocniej.

To, że Stoner będzie się ścigał u Hondy, jest już prawie pewne, nawet jeśli do tej pory nikt nie wydał w tej sprawie oficjalnego oświadczenia. Mechanicy Stonera z teamu Marlboro Ducati otrzymali podobno informację mówiącą, że mogą zacząć szukać nowego pracodawcy od przyszłego sezonu. Może to właśnie oznaczać, że Stoner skorzysta z oferty Wielkiego Skrzydła, a jego miejsce mógłby zająć Valentino Rossi. Z kolei Ducati potwierdza jedynie, że rozmowy z Rossim i Lorenzo trwają, a ich efekt poznamy oficjalnie pod koniec lipca. Nawet Nicky Hayden zabrał głos w gorącej dyskusji, toczącej się w mediach. Jego zdaniem Rossi wygrywałby na Ducati, a gdyby zabrał ze sobą zaufanych i sprawdzonych ludzi, takich jak np. Jeremy Burgess, mogliby razem zdziałać wiele.

Niestety, nic nie jest pewne, dopóki nie zostanie oficjalnie potwierdzone. Jednak coś musi być na rzeczy, bo przecież mówią, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy…

Więcej o motocyklach Ducati