Jazda na skuterze trójkołowym sprawia tyle samo przyjemności, co jazda na tradycyjnym jednośladzie, zapewniając jednocześnie kierowcy maksimum bezpieczeństwa. Mocne silniki skuterów Piaggio MP3 dostarczają niemal motocyklowych wrażeń podczas przyspieszania i pokonywania zakrętów. Dwa koła z przodu pojazdu poprawiają przyczepność w zakręcie, ograniczają ryzyko wywrotki przez uślizg kół, a elektroniczna blokada sprawia, że nie musimy pamiętać o podpieraniu się po zatrzymaniu pojazdu – docenią to na pewno osoby o niskim wzroście.

W związku z nowymi, trójkołowymi możliwościami, jakie otworzą się już niedługo przed kierowcami posiadającymi prawo jazdy kat. B, polski importer skuterów Piaggio, firma Inter Cars, przygotowała specjalną ofertę na swoje trzykołowe pojazdy.

Piaggio MP3 300 HPE w wersji Sport oraz Business

HPE to skrót od nazwy całkiem nowej, niezwykle dynamicznej jednostki napędowej MP3 300, czyli High Performance Engine (w wolnym tłumaczeniu: silnik o wysokich osiągach). Ta całkowicie nowa trzysetka o dynamicznej linii GT zbudowana została by maksymalnie ułatwić życie kierowcom w mieście. Wyposażona jest w całkowicie nowy panel sterujący, wygodny schowek z gniazdem USB, posiada nowoczesne i widoczne w każdych warunkach kierunkowskazy LED oraz światła do jazdy dziennej. Kierowcy aut, którzy przesiądą się do MP3-ki na pewno docenią ergonomicznie umieszczony pedał nożny hamulca, dzięki któremu nie będą musieli walczyć ze swoimi dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Nad bezpieczeństwem jazdy czuwa 3-kanałowy system ABS. Niebagatelnym ułatwieniem w codziennej jeździe jest też pojemny schowek pod kanapą, w którym zmieszczą się dwa kaski (integralny + jet).

Wersja Business wejdzie do produkcji w maju 2019 roku, a cena jaką trzeba będzie za nią zapłacić to 29 900 zł.

Wersja Sport, która dodatkowo wyposażona będzie w system komunikacji Piaggio Mia, do produkcji wejdzie w kwietniu 2019 roku, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 30 900 zł.

Piaggio MP3 500 wersje Business, Sport oraz Sport Executive Advance

Znane wszystkim miłośnikom marki, mocne i niezawodne trzykołowe skutery w wersji Business oraz Sport w sezonie 2019 kosztować będą 38 900 zł. Wersja Business dostępna będzie w kolorze białym, czarnym, szarym oraz niebieskim macie, natomiast wersja Sport w kolorze białym, czarnym, zielonym oraz szarym macie.

Nowością wśród modeli MP3 wyposażonych w półlitrowy silnik jest wersja Sport Executive Advance, która do produkcji wejdzie w maju 2019 roku. Czym będzie się różnić od wyżej wymienionych wersji? Otóż posiadać będzie bieg wsteczny, silnik nowego typu HPE, tylne amortyzatory znanej w sporcie firmy Kayaba, całkowicie nowy reflektor oraz dodatkowe światła do jazdy dziennej oraz zwiększoną pojemność baku. Kolory? Niebieski mat, złoty mat oraz malowanie o tajemniczej nazwie argento cometa. Za pojazd w tej wersji zapłacić będzie trzeba 40 900 zł.

Kierowco, dzięki trójkołowym nowościom od Piaggio, ta wiosna będzie dla ciebie przełomowa!