PIAGGIO MP3 300, dostępne na kat. B, teraz w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przedłużoną do czterech lat gwarancją!

Piaggio MP3 to rewolucyjny pojazd, który dostępny jest również dla nie-motocyklistów. Nie potrzeba na niego prawka na motocykl, a swoimi możliwościami taki właśnie przypomina. Jego unikalne wartości docenili już zarówno Francuzi, Włosi i Niemcy, gdzie pojazd ten sprzedaje się najlepiej.

Wygoda, komfort i moc! To jest to czego można się spodziewać po Piaggio z serii MP3. Jeździ się nim niczym jednośladem, podobnie omija korki (co już niejednokrotnie udowodniono w testach), ale ma się zapas mocy nieporównywalnie większy od zwykłych 125 ccm.

Warto przypomnieć, że na rynku polskim dostępne są trzy modele MP3; o pojemności 500cm3, który posiada bieg wsteczny do łatwiejszego manewrowania, MP3 400, nowość na rok 2021 oraz właśnie najbardziej kompaktowa wersja 300cm3. Wszystkie dostępne na kat. B!

Piaggio MP3 300

Teraz kupując Piaggio MP3 300 lub MP3 300 Sport z roczników 2020-2021 otrzymacie bardzo atrakcyjny pakiet bezpieczeństwa, który oprócz standardowych trzech kół tego pojazdu gwarantuje serwis tego pojazdu przez pierwsze dwa lata gratis* oraz przedłużoną gwarancję producenta do czterech lat.

Dzięki temu utrzymamy nasz skuter w nienagannym stanie przez dłuższy czas bez ponoszenia kosztów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.piaggiopolska.pl lub autoryzowanych dealerów Piaggio.

Warto również wejść na stronę http://www.testride.pl/pl/ i zapisać się na jazdę testową.

*Serwis obejmuje tylko wymagane przeglądy, które są potrzebne do utrzymania gwarancji. Wszystkie pozostałe i dodatkowe czynności serwisowe nie są objęte promocją.


Więcej w Newsy, Z Kraju
diavel black and steel
Ducati Diavel 1260S “Black and Steel” – nowa wersja. Zobacz zjawiskową sesję!

Ducati Diavel 1260S "Black and Steel" - nowa wersja kolorystyczna inspirowana Diavelem "Materico" zbudowanym na Milan Design Week 2019.

Zamknij