Oxford HotHands, czyli podgrzewane nakładki na manetki dla kierowcy i pasażera… na rzepy! - Motogen.pl

Jak cieszyć się z podgrzewanych manetek w sposób szybki, łatwy i tani? Jak zafundować pasażerce podgrzewane uchwyty dłoni? I to wszystko na rzepy!

Chciałbyś posiadać podgrzewane manetki, ale tylko w chłodniejsze miesiące? Nie chcesz ingerować w fabryczną konstrukcję kierownicy? A może szukasz rozwiązania, aby Twoja pasażerka lub pasażer także mogli cieszyć się z ciepłych dłoni na tylnych uchwytach?

W takim razie na pewno ucieszysz się z wieści, że na rynku dostępne są Oxford HotHands, czyli nakładki ogrzewane na manetki, montowane na rzepy!

Oxford HotHands, grzane manetki na rzepy

Oxford HotHands to materiałowe nakładki na manetki. Ich montaż wymaga jedynie owinięcia na manetce i zarzepienia rzepa. (Oraz oczywiście poprowadzenia wyjątkowo prostej instalacji elektrycznej.) Można je stosować także jako ogrzewanie uchwytów pasażera. Na tym możliwości HotHands się nie kończą – sam znajdź rozsądne miejsce do zastosowania ogrzewania.

Jedną z propozycji od Oxford jest ogrzewanie mufek. Mufki to ogrzewacze na całe końce kierownicy, w kształcie dużej i sztywnej rękawicy, do której swobodnie wkłada się rękę i obsługuje manetki. Najczęściej jest to ogrzewanie pasywne. Jednak mufki Oxford posiadają kieszeń, a w niej umieścić można nakładki HotHands. Dzięki temu futrzaste mufki zyskują elektrycznie ogrzewane wnętrze!

Są też lepsze grzane manetki…

Należy pamiętać, że HotHands to najtańszy i najprostszy produkt z oferty podgrzewanych manetek Oxford. Kosztuje około 200 złotych. Posiada podstawowy układ przewodów oraz zwykły panel stertujący – jego jedyne możliwe ustawienia to ON lub OFF.

Jeżeli więc jeździsz często i dużo, także w deszczu, to prawdopodobnie zależy Ci na najlepszej jakości manetek oraz na możliwości regulowania temperatury. W takim przypadku można zainteresować się wyższymi modelami z gamy Oxford: Essential, Premium lub topowe EVO.

Dokładny opis szerokiej oferty grzanych manetek Oxford znajdziesz w poradniku na Motogen.pl.

Gdzie kupić podgrzewane manetki Oxford?

Grzane manetki Oxford kupisz online na sklep.intercars.pl lub na IMready.eu z dostawą kurierem lub dostawą za 0 zł z odbiorem osobistym w filiach Inter Cars lub I’M Inter Motors. Pełna oferta akcesoriów Oxford dostępna jest również w sprzedaży detalicznej w filiach Inter Cars oraz w sklepach motocyklowych sieci I’M Inter Motors.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany