W najbliższy weekend zapraszamy wszystkich na II rundę Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny do Bychawy.

 

To właśnie tam powstał nowy tor na Lubelszczyźnie zaprojektowany przez Roberta Więckowskiego, który słynie z talentu do tworzenia ciekawych obiektów. Tradycyjnie już w sobotę odbędą się treningi, które między innymi pozwolą zapoznać się z torem, a dodatkowo wprowadzamy nową tradycję, czyli szkolenia pod okiem czołowych postaci polskiego motocrossu. Jako pierwsi w tę tradycję wpiszą się bracia Kędzierscy i to właśnie oni będą prowadzić najbliższe szkolenie. Warunkiem udziału w szkoleniu jest dopełnienie formalności rejestracji na niedzielne zawody; szkolenie rozpocznie się o godzinie 15.00.

 

Wieczorem, po szkoleniu odbędzie się impreza integracyjna przy ognisku i z dobrą muzyką w tle, dlatego pamiętajmy – nie zostawiajmy kobiet w domu! W niedzielę, 22 maja, treningi zaczną się jak zawsze o 9.30, a pierwszy start nastąpi o 12.00. Mapkę dojazdową, bazę noclegową i harmonogram umieścimy wkrótce. Zapraszamy do zgłoszenia on-line, co znacznie przyspiesza procedurę rejestracji w dniu zawodów. Zgłoszenia przez Internet czynne będą do piątku do godziny 23.00. Zachęcamy wszystkich do korzystania z tej wygodnej formy rejestracji. Po tym terminie możliwe będzie dokonanie zgłoszenia w dniu zawodów w godzinach od 8.00 do rozpoczęcia zawodów.
 
Klasy OML: MX65, Open C, Quad, MX85, 1-Krok, Weteran, Kobiety, OPEN B, OPEN A.
Wpisowe: 100 zł
Ubezpieczenie: 25 zł

Wynajęcie kostki + uchwytu do pomiaru czasu za zwrotną kaucją: 100 zł + prawo jazdy. Nie pobieramy opłat za użycie kostki. W przypadku zniszczenia lub braku zwrotu uchwytu opłata wynosi 25 zł (potrącana z kaucji). Brak zwrotu transpondera wiąże się z opłatą 1500 zł.

Więcej informacji na www.zawodymx.pl.

Więcej w Motocross
Mistrzostwa Europy w motocrossie we Włoszech – wyniki

W kwalifikacjach klasy EMX85 Maciek był 22. Różnice miedzy zawodnikami są jednak bardzo małe, gdyż między naszym reprezentantem a drugim...

Zamknij