Wśród elektrycznych motocykli, od dłuższego czasu obecnych na rynku, pojawił się Orphiroelektryczny cruiser, jak nazywa go twórca.

Orphiro powstał w firmie o tej samej nazwie w Holandii, gdzie został ostatnio zaprezentowany oficjalnie na konferencji prasowej. Motocykl na jednym ładowaniu pięciu akumulatorów jest w stanie przejechać dystans około 100 km, a maksymalna prędkość, jaką osiąga, to 120 km/h. Konstrukcja cruisera pozwala, zdaniem twórców, cieszyć się komfortową jazdą, w której osiągi nie są najważniejsze, choć patrząc na kanapę Orphiro, można się zastanawiać, czy komfort to aby na pewno prawda. Twórcy nie ujawniają dokładnych informacji na temat specyfikacji technicznej maszyny. Nie wiadomo też czy prezentowany na zdjęciach obok Orphiro będzie wyglądał dokładnie tak samo w wersji produkcyjnej. Wiadomo jedynie, że motocykl, który zjedzie z linii produkcyjnej w ostatecznej wersji, kosztować ma 49 000 € brutto.

Więcej zdjęć znajdziecie na stronie Orphiro.
 

Więcej w Ciekawostki, Elektryczność
Elektryczny maksiskuter od BMW?

  O nowym dziecku BMW na razie niewiele wiadomo. E-Scooter ma być typowo miejskim pojazdem. Jak twierdzi producent, maszyna jest...

Zamknij