Podstawową zaletą tego modelu są materiały zapewniające skuteczną ochronę dłoni i palców w trakcie jazdy. Każdy, kto miał okazję jeździć na motocyklu off-roadowym wie, że tego rodzaju przejażdżki wiążą się częstym kontaktem z napotkanymi gałęziami, kamieniami i innymi przeszkodami. Butch Carbon wykonano z podwójnego materiału Clarino, który zapewnia rękawicom wytrzymałość na zdarcia, otarcia i przetarcia. Co więcej, zastosowane poliwęglanowe wstawki pozwalają chronić palce przed nieprzyjemnymi urazami. Te cechy sprawiają, że Butch Carbon świetnie sprawdzą się też w jeździe supermoto. Są wytrzymalsze na zniszczenie niż standardowe rękawice, a dzięki prostej konstrukcji są lekkie i wygodne.

Dodatkowe materiały ochronne wcale nie utrudniają jazdy motocyklem i nie pogarszają wyczucia sprzęgła i hamulca. Końcówki palców wykończone są silikonowymi wstawkami, które pozwalają dobrze poczuć klamki i rollgaz. W środku rękawic zastosowano specjalną piankę zapewniającą komfort noszenia. 

Wytrzymałe i wzmocnione rękawice, które zapewniają dobre czucie i komfort, to doskonały wybór zarówno dla zwolenników jazdy enduro, motocross, supermoto, jak i turystycznej. Ich solidny wygląd to obietnica skutecznej ochrony. Zastosowanie podwójnej warstwy materiału Clarino pozwala też uniknąć nieprzyjemnych pęcherzy i odcisków, które zna każdy rider spędzający długie godziny na swoim jednośladzie. Co więcej, podwójna warstwa ochronna wcale nie oznacza gorszej wentylacji. Butch Carbon umożliwiają bardzo dobry przepływ powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się dłoni.

CECHY PRODUKTU:

– najnowsze rękawiczki O’neal Butch Carbon
– doskonała ochrona kostek dzięki poliwęglanowym wstawkom
– dolna część rękawicy wykonana z podwójnego materiału Clarino®
– dodatkowo od środka wzmocnione pianką dla komfortu noszenia
– konstrukcja rękawiczki dająca niepowtarzalne czucie
– końcówki palców zakończone silikonowymi wstawkami do obsługi hamulca i sprzęgła
– prostota konstrukcji i wysoka jakość materiałów tworzą bardzo lekkie i wygodne rękawice
– rękawice solidnie wzmacniane – zastosowanie motocross, enduro oraz turystyka i szosa
– zapięcie na mocny rzep
– dostępne białe lub czarne

SZYBKIE FAKTY:

Cena: 209zł
Rozmiar: S-XXL
Kolor: czarne, białe

Więcej w Akcesoria
Ochraniacze kolan – O’neal Pump Gun MX

Staw kolanowy jest bardzo narażony na kontuzje, warto więc o niego zadbać w należyty sposób. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup pary...

Zamknij